Skocz do zawartości

Kilka pytan... a dokladnie dwa:P


MohSETH

Rekomendowane odpowiedzi

I. Jesli w razie czego nie uda mi sie export do Maxa to czy w Rhino jst taki tool ktory pozwala na nalozenie textury UVW takiej ktora zrobilem w Photoshopie?

II. Dlaczego mimo tego ze Rhino ma mniejsze wymagania od Maxa to moj sprzet ledwo zipie w rhinowskich viewportach? a po exporcie do maxa model ma kolo 100.000 poly i chodzi az milo... mozna w jakis sposob poprawic szybkosc wyswietlania w Rhino?:)

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

II. Dlaczego mimo tego ze Rhino ma mniejsze wymagania od Maxa to moj sprzet ledwo zipie w rhinowskich viewportach? a po exporcie do maxa model ma kolo 100.000 poly i chodzi az milo... mozna w jakis sposob poprawic szybkosc wyswietlania w Rhino?:)

 

widzisz ty masz ten ból ;) mi rhino śmiga o wiele szybciej niż max, co do 1 to wydaje mie sie że nie ma takiej możliwości, a co do 2 - a jaki masz sprzęt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. rhino nie ma takich powydziwianych funkcji :) czysty modeling i nic wiecej

2. rhino slabo sobie radzi z wyswietlaniem meshow, i mozesz albo drastycznie zmniejszyc jego jakosc w preferences > mesh, albo pracowac na wireframe co jest najwygodniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus -- >>Mam Athlona 1,6+ XP 256DDR i uwaga GeForce2Ti 64 DDR"P

kome -- >> ale potem zeby zobaczyc jak to wszystko wyglada bede musial czekac godzine zanim skonczy moj ulubiony proces... creating rendering mashes:P

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności