Skocz do zawartości

render


zioło

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Powinno się dać.

Otwierasz okno "Render settings" i w zakładce "Common" w rolecie "Image File Output" image format wybierasz jako Avi, powyżej w polu "Frame/Animation Ext" wybierasz jedną z dostępnych pozycji, najlepiej o nazwie "name.ext" aby otrzymać plik z rozszerzeniem avi. POnizej ustawiasz, które klatki będą renderowane.

 

Aby rozpocząć rendering z menu wybierasz Render >> Batch Render.

 

Modele z maxa do Mayeczki importujesz, eksportując w maxe model do jakiegoś formatu obsługiwanego przez Maykę: np. obj, fbx. Jeśli masz zainstalowane BonusTools to można także importować pliki 3ds.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Wybierasz format obrazu w jakim majka ma zapisać poszczególne klatki animacji, później to ładujesz do dowolnego programu do compositingu i tam sobie zapisujesz w jakim formacie chcesz. W mayce można playblastem zrobić filmik z viewporta.

 

Pozdro.

 

P.S. Mintrill , jesteś pewny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny. :)

W mojej unlimited widzę, że mam opcję zapisu do Avi, ale czy jest to w wersji PLE, to nie wiem.

 

Tak samo nie wiem czy to działa, ponieważ nie próbowałem.

Także jestem zdania, że lepiej zapisywać do jakiegoś tifa i później to sklecić w całość.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Maya Personal Learning Edition restricts users to non-commercial applications through the display of a watermark on images as well as through the use of a special non-commercial file format. If you are a business, school, academic institution, training center or any similar type establishment you should not use the Software or Materials, or any Personal Use Files in, or as part of, any business activity or educational or training program.

 

Nie da się z powyższych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności