Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Diablica"


Gość Mejziq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mejziq

Witam.

 

W mojej pracy użyję własnego rysunku ołówkiem, następnie postaram się podrasować go odrobinę używając photoshopa oraz paint shop pro. Obraz przedstawia diablicę z anielskimi skrzydłami, co symbolizuje "piękną" oraz "bestię" w jednej osobie. Temat nie za bardzo oryginalny, ale to moja pierwsza bitwa ;)

 

diablica1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no w sumie rzeczywiscie troszke facecia...chcesz zrobic diablice blondynke? imo moze to nie byc za bardzo "przekonujace" proponowalbym jakas ostra palete dla tej panny (wiesz czerwony czarny...takie klimaty)...co do skrzydel to poki co (bez urazy) al bardziej wygladaja jak przerosniete paprotki...grales w Diablo II? tam taki archaniol mial baardzo (moim zdaniem) ladne skrzydelka, mozesz zawsze zaczerpnac inspiracje ;) Powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za konstruktywną krytykę. Tak więc nad włosami się zastanawiałem, ale nie będę zmieniał koloru, natomiast nad skrzydłami postaram się jeszcze popracować. Narazie znowu poprawiłem sylwetkę (pewnie jeszcze to nie jest to, ale myślę, że jest dużo lepiej niż na starcie :) ) oraz dodałem tło.

 

diablica6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności