Skocz do zawartości

[szukam] blueprintów głowy


Huter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam blueprintów głowy dostępnych za free ... chodzi mi konkretnie o głowę kobiety (rysy twarzy delikatnie) z boku i z przodu w dużej rozdzielczości ...

 

 

Szukałem już i albo znajdowałem słabe albo płatne ... będę pewnie jutro szukał dalej ale pomyślałem, że może ktoś z Was już kiedyś też szukał darmowych blueprintów głów z pozytywnym skutkiem i mógłby podzielić się linkiem :)

 

 

 

EDIT: Nie podawa linków do got3d i google ... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

http://www.3d.sk

 

http://www.female-anatomy-for-artist.com/

 

zakładka free samples

 

 

może się przyda...

 

 

To widziałem i powiem szczerze - jest to SUPER ... ale nie ma tam blueprinta, który spełniałby moje wymagania ... przynajmniej w darmowych bowiem bardzo chce mieć zdjęcie głowy kobiety ale TEJ samej z przodu i z boku ... a tam albo kobieta jest pokazana z boku, albo z przodu ... a jak dorwałem tam zdjęcia takie jak chciałem to były kłopoty z ich rozdzielczością albo mogłem oglądać tylko miniatury ze znakiem wodny ...

 

 

 

A na max3d też szukałem i znalazłem Anie :D ... całkiem ciekawy blueprint ale w moim przypadku narysowana siatka na buzi mi utrudnia ... ja się zajmuje modelowaniem przedmiotów raczej ... jedyne co żywe wymodelowałem to mała roślina :D ... zafascynował mnie jednak pewny film i mam DZIKĄ ochotę wymodelować kobiete w pełni zrigowaną i z funkcją morph ... jest to dla mnie wielkie wyzwanie zwłaszcza, że to mój pierwszy raz ...

 

Chce najpierw trenować modelowanie głowy ... ptem ciała ... potem ubrać model ... zrigować ... i pobawić się morphem ... potem zrobić jakiś filmik z modelem i zaryzykować krytykę na max3d :p

 

 

Słyszałem, że morph potrafii ostro się sprzeczać z rigiem i trzeba to robić jakimś specjalnym stylem ale to już dyskusja na inny temat :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jest tak znane, że aż dziwne, iż ktoś może tego nie znać :D

 

 

EDIT: Nie podawa linków do got3d i google ...

 

 

:D ... no ale są nowi tu to ok ...

 

 

Mam pytanie ... jak wygląda sprawa podawania linków blueprintów do nagich modeli na forum? No bo nie chciałbym być ukarany za ... no wiecie ... mógłby się jakiś mod wypowiedzieć? Jak się nie wypowie to sam jakiegoś niebawem dorwę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale tak sie podnieciłem, ze to znalazłem... :) Co do nagości, to chyba nie ma z tym problemu - kazdy z nas tu jest w jakims stopniu artysta, a golizna nie jest obca w tym fachu. Według mnie wystarczy napisach 'Uwaga! Nagie, gorące cziki!' :) Małolaci tam nie wejda z pewnoscią xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale tak sie podnieciłem, ze to znalazłem... :) Co do nagości, to chyba nie ma z tym problemu - kazdy z nas tu jest w jakims stopniu artysta, a golizna nie jest obca w tym fachu. Według mnie wystarczy napisach 'Uwaga! Nagie, gorące cziki!' :) Małolaci tam nie wejda z pewnoscią xD

 

Czy gorące to nie wiem ... zwyczajnie stoją panienki na baczność i są pokazane z każdej strony ... :rolleyes: ... ostatnio się bawie rigowaniem i funkcją morph i takie blueprinty znalazłem ... nie wiem jednak czy wypada się nimi chwalić bo jeszcze będzie, że czynie zło :p

 

 

Ale to już offtopic ... skupmy się tu na blueprinta głów :D... a jakby się jakis mod wypowiedział na temat mojego pytania to bym się nie pogniewał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że ta strona jest do bani.

Modelowałem według ich blueprintów i mi sie miejsca nie zgadzały. Wymodelowałem nos i na jednym obrazku równo a na drugim z front side po przekręcane trochę. Jak z front poprawiłem to znów z side się pochrzaniło.

Ale ta adrianne to jest fajna bo mam nawet tutorial od niej i koles ma tam równo wszystko nie musi poprawiać za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności