Skocz do zawartości

ogien bitwy:Anioł Wojny


Gość Makduf

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak sie zdecydowlaem,mialem 3 letnia przerwe w tworzeniu grafiki i w sumie zaczynam od poczatku:)wiec wszelki pomoce mile widziane:)moj pomysl na ta scene to: umierajacy cyborg(cos ala droidy z teledysku linmkin parka-pts. of authority) i ulatniajaca sie z niego dusza wojownika) wlasnie jestem na etapie projektowanie wiec niedlugo pirwsze szkice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmmm:) powiedzmy ze przed przerwa bylem poczotkujacy:)ale mam zapal i checi a umiejetnosci sie nabedzie mam nadzieje:) ale mam male pytanko czy jest jakis termin koncowy??bo jak obserwuje rozwoj prac u ruznych ludzi to jestem w SZOKU!!!!!:o pracuja szybko i dokladnie tylko sie uczyc:) jak tylko skomncza mi si kola to wezme sie ostro do pracy;)pozdowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jest gorzej niz myslalem zwolnilo mi sie troche czas ale moje zdolnosci upadly niemal calkowicie:(ale chce sie uczyc od nowa ponizej zaloczam probny model czesci glowy ale mam zasadniczy problem: model tworze za pomoca mirora i niemoge sie pozbyc lini laczacej zawsze jakas ja widac :( jak sie tego pozbyc wiem ze dla was to banalne ale porsze o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności