Skocz do zawartości

[Zlecę] wykonanie projektów 3D


Gość b79

Rekomendowane odpowiedzi

Zlecę wykonanie projektów 3D filtrów powietrza.

 

filtry wyglądają tak

filtry.th.jpg

 

Jest to projekt który zleciłem gosciowi , ale okazał się idiotą (mimo że robi fajnie rzeczy to chyba nie chce na tym zarabiać pieniedzy) i po 4 miesiącach nic więcej nie zrobił jak ten wstępny projekt, chciałbym aby wyglądało jak najbardziej zbliżone do tego co on zrobił, jako efekt końcowy plik na warstwach psd, czyli tło osobno, cień osobno, obudowa osobno itp, wystarczy 6 warstw tylko na podstawowe elementy.

 

max 6 wzorów plus kilkanaście rozmiarów dla każdego wzoru, w sumie ok 180 projektów. (ten koleś robił to w rhino 3d )

 

NIe ma jakieś pilnego terminu realizacji, ważne aby było zrobione dobrze.

 

Oferty wraz z ceną i orientacyjnym terminem realizacji prosze kierować na email [email protected] w razie pytań proszę dzwonić 723-727-256

 

Najchętniej oczekiwałbym faktury, jeżeli bez faktury to cena musi być super ekstra :D

 

Forma zapłaty do dogadania, najlepiej gotówką z ręki do ręki w przypadku osób ze śląska, jeżeli będzie gdzieś dalej no to chyba walniemy jakąś umowę.

 

PS. na wykonaną prace muszę mieć wyłączność , czyli chyba przeniesienia praw - nie znam się na tym i nie wiem jeszcze jak to zrobić ale coś takiego musi być na papierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

pisząc o płatności z ręki do ręki miałem na myśli zapłatę gotówką przy odbiorze pracy jezeli zleceniobiorca mieszkałby niedaleko - i nie bardzo widzę tutaj związek z przeniesieniem praw.

 

nigdzie nie napisałem też że nie będzie umowy, nie robie za duzo takich zleceń więc nie znam sie na tym, jeżeli ktoś chce umowe o dzieło/umowę zlecenie nie widzę żadnego problemu - jeżeli sam takie coś przygotuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza będzie umowa o dzieło z przeniesieniem praw. Działa także przy os. fizycznych prowadzących działalność gosp. wystawiających fakturę. niecałe 10% kwoty na cele podatkowe zabezpieczy obie strony przed ew. "dziwnym" działaniem drugiej strony. Jezeli jestes przedsiębiorcą i zamawiasz na cele prowadzonej dzialalnosci, to niestety działa domniemanie znajomsci prawa. Jak ktos Ci przygotuje umowę (ktora de facto powinienes przygotowac) to niestety nie bedzie łatwo udowodnic, ze ew. zostałeś źle poinformowany o skutkach prawnych jej treści. O ile jest to drbiazg to jednak malo kto ma w zwyczaju poslugiwac sie materialami sprawdzajac najpierw w jakim zakresie podpisał umowę. Piszę, bo ostatnio znany koncern miał taką wpadkę i teraz kompletuje nowe umowy ze wsysztkimi - bo wykorzystal cos w sposób nie uprawniony. Tak ku przestrodze.

Edytowane przez olaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności