Skocz do zawartości

[sprzedaż] 2 procesorowa stacja graficzna - rabat dla studentów


matszklar

Rekomendowane odpowiedzi

procesor 2x Xeon e5-2680 2.6 Ghz ( turbo 3,6 Ghz) - procesory 8 rdzeniowe , łacznie 32 wątki

chłodzenie procesorów CoolerMaster

Ram- 32 GB DDr3 Kingston ( max 128 GB )

płyta Asus Z9PE-D8 WS

Grafika EVGA GTX560

HDD 1 TB

zasilacz - Enermax 850W modular

obudowa Zalman 1000GS

System Windows 7 Prof

wydajność w Cinebench 24,5 pkt !!!

więcej testów na http://gpucomputer.pl/?page_id=610

cena brutto: 14750 pln

10 % zniżki dla studiujących architekturę lub kierunki związane z 3D, również dla kadry wykładowczej

f-ra VAT

gwarancja 24 m-ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z mojego punktu widzenia to bardzo droga sprawa: Watpie abyscie studentow znalezli na tak drogi sprzet. Jednostka za 14750 zl. kup jeszcze do tego dwa sredniej klasy monitory - 3000 zl,

Do tego dokupic legalne oprogramowanie 3ds max, VRay, Adobe Production Premium i pare innych.

A najbardziej mnie rozwalila dopiska- rabat dla studentow :) ! Juz widze jak osoba, ktora sie uczy 3d bedzie kupowac taka maszyne.

 

Sorry, ale nie moglem sie powstrzymac, aby tego nie skomentowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż... zdaje sobie z tego sprawę aczkolwiek na usprawiedliwienie dodam że ta oferta dotyczy sprzętu z najwyższej półki gdzie koszt samych procesorów to kwota ponad 10000 pln. Być może warto byłoby pomyśleć o jakimś produkcie budżetowym. Tak czy inaczej dzięki za konstruktywne uwagi i zapraszam do rozpoczęcia ew. dyskusji dotyczącej tego tematu w dziale hardware.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie:)

Aktualnie pracuję na dwóch stacjach (jedna stacja 2 x Xeon 5650 po OC do 3.64 Ghz, wynik w Cinebench 11.5 to 20 pkt).

Hm ale taki sprzęt mam w pracy, a szukam powoli czegoś do domu gdzie mam i7 970 (wynik w CB 11.5 to 10.2 pkt).

 

I teraz tak mnie nurtuje pytanie o koszt podobnej stacji ale używanej raczej jako render-node.

-) Karta grafiki gdzieś z okolic GTX 560 TI (2GB Ram), czyli poniżej 1000 zł, przyda się do prostego GPU rende

-) procki z nieco niższej półki - E5-2660 lub 2650 .

-) Ramu starczy 16 GB.

Jaki byłby kosz takiej stacji?

I generalnie wykryłem malutką nieściłość - tutaj na max3d.pl są w ofercie 2xXeon E5-2680, a na stronie do której jest link są procki 2xXeon E5-2670.

Pozdrawiam

Krzysztof Czerwiński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

napisz proszę na [email protected] lub [email protected]

co do procków do dokladnie jest to model e5-2689 lecz jest on błednie identyfikowany przez programy testujące.

cena w konfiguracji jaka cie interesuje to 13200 pln niestety ale wolniejszych procków nie oferujemy ( po prostu sa nieopłacalne jako że cena jednego 2650 to 4 tys pln a wydajnosć 2 sztuk to okolo 18 pkt w cinebenchu

pozdrawiam

mateusz

http://www.gpucomputer.pl

[email protected]

tel 883109779

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności