Skocz do zawartości

Logo - animacja


mr.funky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok szkicy nie narysowalem z braku czasu ale moge narazie opisac jak logo ( wedlug mnie ) powinno wygladac. Rozwazalem kilka metod ale sie jeszcze nie wybralem jaka bedzie najlepsza..

 

1) cos jak w kinie przed seansem - spadajace literki ( BEST ) z tym ze moj napis jest duzo dluzszy takze odpada raczej ( napis to Impossible Effects.. - nie smiejcie sie ;)

 

2) tak jak juz wczesniej napisalem cos zwiazanego z ogniem.. moze to byc np. napis Impossible Effect za ktorym przelatuje "fala ognia" ktora jakby przedostaje siętroche w przerwy pomiędzy literkami itp.

 

3) tutaj jeszcze nie wiem.. - kolega podpowiedzial mi ze mozna zrobic bardziej zlozona animacyje ale nie wiem co o tym myslicie - jest pole na nim rośnie sobie maly kwiatek, wstaje slonce, kwiatek sie rozwija, ptaszki cwierkaja ( taka sielanka ) i nagle nie wiadomo skad pojawia sie but ktory depcze kwiatka ( jakis stary taki, poobdzierany ). oczywiscie momentalnie zmienia sie muzyka na jakas glosna, rockowa a na tym pokazuje sie napis... troche pogmatwane chociaz ciekawie by bylo gdyby to wyszlo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cokolwiek z tego ma sens...

To chyba tylko pomysł nr.2 .... ogień...

Z tym butem to takie dziecinne niestety...

 

No dobra... to do roboty :)

Zrób napis.... niech spada.. a ogień zostawmy sobie na deser :)

(jeśli masz kamerę, to byłoby super nakręcić taki ogień.. wystarczy w ciemnym pomieszczeniu jakiś lakier i zapalniczka :)) Chyba że chodzi o taki ogień mięsisty i gęsty... no to stary... lepiej nie rób tego w domu :p chyba że w 3d

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, chodzilo mi tu od poczatku o 3d. Widzialem nawet ostatnio fajny efekt w czolowce jakiejs gry.. Cos bardzo podobnego do tego o czym juz wczesniej pisalem ( mam na mysli ten ognien ) ale literki jakby wylanialy sie z przelatujacej kuli ognia i same tez sie palily ( textura sie palila :P )... nie wiecie czy sa gdzies na necie tutoriale opisujace tworzenie takiego "ogniestego" efektu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności