Skocz do zawartości

Gdzie jest CAUSTIC!!!???


Pawkiller

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem jeszcze niedoświadczonym urzytkownikiem v-ray'a. Mam pytanko, gdzie jest ta słynna zakładka "caustic" w v-ray'u v.1.09.03??

Szukam i szukam i nic. Nie mam pojecia o co chodzi. Napaliłem sie na efekty caustyczne a tu kicha :/. PLEASE HELP ME. Wiem że w innych wersjach jset gdzieś w "system" ale tytaj nie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czy wogle przeczytales jakis tutorial lub info o caustyce w v-rayu ?

 

sciagnij wszystkie v-tutoriale do v-raya z http://www.evermotion.org

 

w dzile tutoriale sa one ponumerowane i zaczynaja sie od bodajze 53-1 warto sciagnac ... od nich zacząlem nauke z v-rayem

 

a to kolejna obowiazkowa lektura do v-raya http://www.spot3d.com/vray/help/VRayHelp150beta/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - nie wiedzialem, ze takie teksty tutaj sa od razu tak traktowane. Spoko ze wszyscy na tym forum macie ORYGINALNE programy! Zaloze sie ze Ty Marcinie rowniez - i 3d studio i vray'a - no ibrazil'a tez na pewno... No ale byc moze... jak tak to serdecznie Ci gratuluje!

Niemniej jednak nie gniewam sie za takie "niemile" odpowiedzi bo po prostu nie wiedzialem ze takie posty sa wywalane.

Pozdrowienia dla wszystkich rendererow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie MARCIN tylko że ja nie wiem o jakiego pirata Ci chodzi. Pisze własnie że mam v-ray'a free bez wielu bajerów w tym kaustyki. A pytałem nie o pirata tylko o jakąś wersje z kaustyką że by sobie chociaż popróbować. A co do usuniętego posta to nie bardzo wiem co zostało usunięte. Coś mi się zdaje że ktoś mnie wkręca:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym powiedział ale nie miałem jeszcze okazji zetknąć się z fullem v-ray'a. Wiem na pewno że NIE MA CAUSTIC. A co do Ciebie Marcin to z poważaniem daj se looz co. Nie wszyscy są obcykani we WSZYSTKIM tak jak ty. Może pogadamy o reactorze

c(f)aniaczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zenada" to bylo do wypowiedzi pana od piractwa ... a nie wiem co tam mielesz do mnie ... wiec to ty daj sobie na looz i nie rzucaj tu cFaniakami do mnie

 

przeczytaj sobie jeszcze raz ten watek i pomysl co piszesz

 

... i powiec szczeze czy przejzales tutoriale z evermotion ? Tam Pendzel pokazuje wszystko na wersji Free i jakos ma coustic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności