Skocz do zawartości

Animacja 3D: Komnata


Machu

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj http://rapidshare.de/files/20355997/komnata.avi.html (ok. 6,7 MB) można ściągnąć moją starą animację, która nie przedstawia świetnych technik modelowania w 3D Studio MAX 3, ale ukazuje możliwości wstawienia sfilmowanych na zielonym tle kamerą wideo ujęć. Kompresja - DivX 5, rozdzielczość - 320x240. Tutaj są screeny zachęcające do ściągnięcia filmiku ;)

 

kom01.jpgkom02.jpgkom05.jpg

kom06.jpgkom07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To nie miecz tylko nunchaku, taka broń chińska. W oryginale dwie drewniane dechy połączone łańcuchem. Bez nałożonej poświaty jest to wersja treningowa (dwie usztywnione gąbki połączone sznurkiem). Na żywo mnie nie pzrecieły :D

 

Stworzyłem to w następujący sposób:

1. Do ściany przyczepiłem 3 płaty ligniny o jaskrawym zielonym kolorze i sfilmowałem się jak macham nunchaku.

2. Stworzyłem w 3D Studio MAX tło i ruchome kulki.

3. Przy pomocy Adobe Premiere 5 kluczowaniem usunąłem zielone tło przez co mogłem zamiast niego wstawić wyrenderowane.

4. Na koniec dodałem stworzone w Corel Photo-Paint 9 kolorowe poświaty (zielona i różowa) oraz łączenie. Kulki na pierwszym planie wyrenderowałem w MAXie na gotowym tle. Wybuchy są gotowymi sfilmowanymi przykładami, które gdzieś znalazłem. Były na czarnym tle, więc kluczowaniem usunąłem z nich tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w oryginale. Wykorzystałem automat perkusyjny i to był podkład, oryginalna rozdzielczość jest też większa (720x576), ale w bardzo wysokiej jakości zajmuje 100MB, więc trochę musiałem skompresować i wyrzucić dźwięk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności