Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Niby Gillette


Oleksiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Pierwsze "profesjonalne" podejście do zrobienia studia dla modelu. Model miał być prosty coś szybkiego bo później chciałem go wykorzystać w połączeniu z szopem i spróbować zrobić jakąś fajną kompozycję ale kurde nie wiem jak mogłem nie zobaczyć na co się porywam :P

Model miejscami odchodzi sporo od oryginału którym niby jest Gillette Fusion ale z racji słabych referek proporcje i niektóre elementy są z dwóch rodzai tej żyletki - taka wizja autora :P

 

Uprzedzam że żaluzje z przodu zostały dodane celowo sądząc że proporcje się zgadają - ale się nie zgadzają :P Oceńcie początki prac nad tym modelem - praktycznie wszystkie materiały z przodu nie mogą fajnie wyjść bo co tu dużo mówić spiep**** bryłę i jest kanciasta. Studio wykonane na podstawie tutków z tego topicu http://max3d.pl/forum/showthread.php?p=711709#post711709

 

Render1.jpg

 

render2.jpg

 

Render3.jpg

 

Ps. Box z przodu będzie paskiem nawilżającym ;)

Edytowane przez Oleksiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Domyślałem się ze obiekt nie wzbudzi zainteresowania :P Cóż tyle co udało mi się wycisnąć w sprawie kompozycji.

 

I takie pytanie: Póki robie sobie takie Rendery for fun czyli nie za pieniądze i nie komercyjnie to nic złego się nie powinno stać ?

 

kompozycja.jpg

Edytowane przez Oleksiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności