Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Stacja robocza Hyper Wroks render 20 Core

Member

Podziękowania

Domyślnie Stacja robocza Hyper Wroks render 20 Core

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam,

sprzedam komputer- nowy, na gwarancji:

Specyfikacja:

2x Intel Xeon E5-2630v4 2x 10 Core - 40 wątków HT (Możliwość rozbudowy o dowolny procesor Xeon E5, do 44 rdzeni, 88 wątków HT.)

Płyta ASUS Z10PE D8 WS WorkStation 2x LGA 2011v3 (Ogromne możliwości rozbudowy - do 7 GPU, 512GB DDR4.)

Pamięć RAM 32GB DDR4 ECC (2x 16GB) 2133Mhz (Możliwość rozbudowy do 512GB DDR4)

Karta Graficzna nVidia PNY Quadro P600) (Możliwość rozbudowy o dowolny model z serii Quadro oraz GTX - do 7x GPU)

Dysk systemowy 250GB SSD Samsung 960 EVO M.2 - do 3200MB/s (Opcja: Do 2TB SSD 960 PRO M.2 - do 3500MB/s)

Dysk na dane 1TB HDD Seagate Barracuda 7200 (Do 8 dowolnych dysków HDD/SSD w RAID)

Napęd DVD-RW x24 ASUS (Opcja: Nagrywarka BluRay)

Markowy zasilacz 750W Antec EDGE GOLD Modularny (Jeden z najlepszych zasilaczy na rynku, idealnie cicha praca, sprawność 80+ GOLD możliwość rozbudowy do 1700W)

Obudowa wyciszona Fractal R2 XL Black (Ciche, wydajne chłodzenie, maty wygłuszające, filtry przeciw-kurzowe)

Chłodzenie procesora 2x Fortis 3 (Ciche i wydajne chłodzenie CPU.)

Stacja robocza zakupiona w wrześniu 2017. Od tamtej pory stoi w kartonie, nieużywana. Gwarancja 2 letnia - trwa do września 2019.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena nowego w sklepie: 13 900 zł

https://stacjegraficzne.pl/oferta/82...r-20-core.html

Member

Podziękowania

Domyślnie

A jaka cena???
    http://trzyde.blogspot.com/ - modele 3D, drzewa i ludzie z kanałem alpha, tutoriale,

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Hris Zobacz posta
    A jaka cena???
    No tak- 11 tys do negocjacji
    Generalnie jestem otwarty na dogadanie sie. Komp pochodzi z dofinansowania

Member

Podziękowania

Domyślnie

Łoo panie to promocja 11 kafli. Z dofinansowania.
    W skrócie Na popularnym serwisie aukcyjnym Kupi sie za tyle
    2 x hp Z820 z wydajnością 2 razy większa lub HP Z840 z Xeonami 2 x 14 core 2.6 -3.6 64gb ram. Dyskiem SSD NVME i przyzwoitym GPU.
    Proponowanie komuś za 11 kafli 2 x 2630v4 jest z deka małym nieporozumieniem. O nowych sprzętach nie wspomnę bo 13 kafli można mieć już coś lepszego.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez NIEDZIEN Zobacz posta
    Łoo panie to promocja 11 kafli. Z dofinansowania.
    W skrócie Na popularnym serwisie aukcyjnym Kupi sie za tyle
    2 x hp Z820 z wydajnością 2 razy większa lub HP Z840 z Xeonami 2 x 14 core 2.6 -3.6 64gb ram. Dyskiem SSD NVME i przyzwoitym GPU.
    Proponowanie komuś za 11 kafli 2 x 2630v4 jest z deka małym nieporozumieniem. O nowych sprzętach nie wspomnę bo 13 kafli można mieć już coś lepszego.
    Przykłady poproszę? Nie mówię o jakimś zdezelowanym starym HP, tylko o konkretnym przykładzie

Member

Podziękowania

Domyślnie

To nie do końca fair podejście - pisać że stacje HP są zdezelowane...Po czym to wnosisz? I ten komputery z allegro są używane i ten Twój też używany. One renderowany i Twój renderował. Dopóki ktoś nie gasi petów na kompie i nie zalewa go kawą to raczej ciężko stację graficzna zdezelować...moja ma 8 lat i działa a swoje już przepracowała. Też mam xeony i też są używane jak Twoje. Myślę że jednak ta cena po prostu nie jest dobrze dopasowana do samej zawartości zestawu. Wszystkie zestawy HP czy Dell czy Fujitsu są przygotowane na wiele lat ciężkiej orki, dlatego kosztują więcej na starcie niż by to się mogło kalkulować z poszczególnych elementów zestawu. Wszystko w nich jest idealnie spasowane. Naprawdę za 10k można kupić petardę która popracuje bezawaryjnie jeszcze parę lat.
    http://trzyde.blogspot.com/ - modele 3D, drzewa i ludzie z kanałem alpha, tutoriale,

Member

Podziękowania

Domyślnie

To nie do końca fair podejście - pisać że stacje HP są zdezelowane...Po czym to wnosisz? I ten komputery z allegro są używane i ten Twój też używany. One renderowany i Twój renderował. Dopóki ktoś nie gasi petów na kompie i nie zalewa go kawą to raczej ciężko stację graficzna zdezelować...moja ma 8 lat i działa a swoje już przepracowała. Też mam xeony i też są używane jak Twoje. Myślę że jednak ta cena po prostu nie jest dobrze dopasowana do samej zawartości zestawu. Wszystkie zestawy HP czy Dell czy Fujitsu są przygotowane na wiele lat ciężkiej orki, dlatego kosztują więcej na starcie niż by to się mogło kalkulować z poszczególnych elementów zestawu. Wszystko w nich jest idealnie spasowane. Naprawdę za 10k można kupić petardę która popracuje bezawaryjnie jeszcze parę lat.
    Ktoś w innym wątku odniósł sie do starego HP, ten komputer który próbuje sprzedać NIE BYŁ UŻYWANY, jest NOWY, nie ma na nim nawet odcisku palca, nawet po zapachu czuć kiedy otworzy sie pudło. Skoro dobrze poresperująca firma wystawia go za taką cenę to wydaje mi się, że ma to sens- a ja próbuje go sprzedać taniej. Nie mam nic przeciwko ludziom którzy używają stacji HP, w jakim wieku bądź, ale porównywanie tego komputera do 10 letniego i wysysanie z palca że jak coś ma 14 rdzeni w jednym procesorze to jest 2 x szybsze jest śmieszne... To jak porównywać pierwsze serie 4 rdzeniowych inteli z najnowszym i7

Edit: "Naprawdę za 10k można kupić petardę która popracuje bezawaryjnie jeszcze parę lat." bardzo proszę o taki przykład, myślę że to bedzie dobre porównanie

Member

Podziękowania

Domyślnie

Już podawałem chyba ten przykład ale podam raz jeszcze: https://allegro.pl/oferta/hp-z820-2x...2gb-7899170973
    Ten komp stoi u mnie w pracy pod biurkiem. I w renderingu CPU jest wydajniejszy niż komp bazujący na procesorach z Twojego zestawu. Jak się kupi na fakturę VAT to wyjdzie mocno taniej (zwrot). Plus karta 12 Gb i Ram 64 GB. Ten komp jest nie do zajechania od 6 lat czyli od nowości . Ale też powtórzę - trzymam kciuki za sprzedaż w cenie która Ciebie i kupującego zadowoli.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Już podawałem chyba ten przykład ale podam raz jeszcze: https://allegro.pl/oferta/hp-z820-2x...2gb-7899170973
    Ten komp stoi u mnie w pracy pod biurkiem. I w renderingu CPU jest wydajniejszy niż komp bazujący na procesorach z Twojego zestawu. Jak się kupi na fakturę VAT to wyjdzie mocno taniej (zwrot). Plus karta 12 Gb i Ram 64 GB. Ten komp jest nie do zajechania od 6 lat czyli od nowości . Ale też powtórzę - trzymam kciuki za sprzedaż w cenie która Ciebie i kupującego zadowoli.
    Ja też wystawiam fakturę U mnie wsyzsto jest nowe, DDR4, podzespoły noszej gereracji i tylko 2 tys drożej. Dodatkowo jest gwaracja. Dodatkowo napisałem jeszcze że jestem otwarty na propozycje. Nadal myślę że to całkiem dobra oferta

Paweł Grzelak
    Awatar deshu
    Podziękowania

Domyślnie

Za takie akcje z dofinansowaniem i dwuletnim przetrzymaniem powinien urząd żądać zwrotu hajsu i dawać kary.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów