Skocz do zawartości

indianiec :)


Kooba

Rekomendowane odpowiedzi

Był tu gdzieś WIp - ale nie mogę go odnaleźć - zresztą nieistotne.

Pracka skończona - owszem można jescze pozmieniać nieco - tu i tam, mozna ją zrobić inaczej - ale już nie mam sil do niego i nie będę już wracał aby coś tam poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przyznam, ze ta wersja z WIPa mnie nie przekonywala, ale efekt koncowy tak. Ale i tak najlepiej wyszly Ci pióra (swietne!), ozdoby i ubranie. To co mnie razi na twarzy to dla mnie malo przyjemna faktura rozmazanego, 'brudnego' olowka. Ale to juz kwestia indywidualnych upodoban.. Aha, twarz, piora i wlosy sa wykonane jakby innymi technikami co troche rozbija calosc na te 3 czesci. Ale generalnie obrazek jak najbardziej daje rade. Czekam na nastepne podejscie do DP w Twoim wykonaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rażą trochę brudne cienie na twarzy,po za tym jestem mile zaskoczony,nosek jest super,pióra to profeska

Ale na miłość boską Kooba dokończ tę prace!!

Warto jeszcze trochę czasu poświęcić żeby było naprawdę git:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc trochę poprawiłem światło na twarzy - zmusili mnie do tego ludziska :) ale może i dobrze. Leander masz rację - są wykonane innymi technikami pióra były robione w PS, włosy w painterku i końcówka cała w painterku. Ja tą pracę traktuję jak wprawkę techniczną. A całość była malowana z pamięci (tylko szkic powstał na podstawie refki i to daaawno temu - potem refka posłużyła jako podpałka na ognisko :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności