Skocz do zawartości

Dział lowpolly :)


Gość mlody_grafik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mlody_grafik

Witam :) mam taką propozycje, że może by utworzyć na forum nowy dział "LOW POLLY". Można by tam zamieszczać wszystkie rendery ze scen. Bo przecież aby zrobić czasem dobry model, nie trzeba używać strasznie dużej ilości fece'ów. Moje zdanie jest takie, że sztuka zrobić model z małej ilości pologonów, ale w taki sposób aby wyglądało, że ma ich wiecej.

 

Oczywiście pozdrawiam także ludzi, którzy robią przepiękne modele z wielu face'ów jesteście dla mnie debeściarscy.

 

POZDRO LUDZISKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

jest dzial Game ART i jak przeczytasz opis pod nim to rozwiaze twoj problem ;)

 

a poza tym WIP juz peka w szwach ze nie mozna tam wrzucac LOW poly ? nawet w regulaminie o nazewnictwie napisane ze mozna : przykladowe nazwa tematu Pojazd LP : Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na nie. jesli robi się modelik i daje renderki to z zamierzeniem dokończenia projektu i wysłuchania porad innych forowiczów

co do zamieszczania swoich próbnych renderków ze scen to i tak nie ma to sensu bo na co mi widok postaci bez ręki albo postaci z 14poly (bo nie miałem nic ciekawego więc wrzucam), zaleje nas mnóstwo prónych renderków tak naprawdę niepotzrebnych

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZDRO LUDZISKA
debeściarscy.
nowomowapieknamowa przejmuje umysły prostobylenaczasienieważnareszta-ludzi.

 

bilibong gong - lepiej przeczytaj jak traktowano pacjentów, którzy chcieli dodać działy przed tobą - dong dong i skasuj wątek, jeśli chcesz -=TEGO=- uniknąć. rada wujka z ameryki wschodnio-zachodniej.

 

usuwajusuwajusuwaj zanim dr Ug zdąży zrobić z twojego ego pasztet wołowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności