Skocz do zawartości

Lady of Life & Friend - Postaci 3D pod animację - Prośba o pomoc


DaiSanVisualArts

Rekomendowane odpowiedzi

//tworzę temat na Animacjach, nie wiem czy bardziej pasuje tutaj czy na 3D Wip//

 

Cześć, jestem grafikiem koncepcyjnym w międzynarodowym projekcie medycznym na VR (prosoma.com). Kieruje tam wizją strony wizualnej i przychodzę z prośbą o pomoc bardziej doświadczonych osób w designie modelu postaci pod animacje. Obecnie jesteśmy na etapie tworzenia finalnej koncepcji środowiska i postaci, po 2 latach prototypowania, testów i badań.

 

Poniżej zamieszczam rysunki 2 postaci + wstępny szkic 3D kobiety podesłany przez modelera. Będę wdzięczny za spojrzenie na koncepty okiem riggera/animatora/postaciowca, pomoc merytoryczną i sugestie dotyczące poprawności meshu.

 

Czy istnieją jakieś błędy designerskie, które mogą wyjść przy animacji? Co wymaga szczególnej uwagi jeśli chodzi o animację twarzy i postury tych postaci?

 

Dodam jeszcze, że postać będzie przeważnie unosić się w powietrzu (taka żeńska wersja Yody) i prowadzić pacjenta po światach w VR, terapii etc., a towarzyszyć jej będzie około 2x większy pupil (być może dojdą jeszcze inne postaci).

 

Nasz team ciągle się powiększa więc jesteśmy zainteresowani współpracą z kompetentnymi osobami, które chciałyby pomóc przy kwestiach zw. z animacją, designem, modelami, riggami etc. Dziękuję!

 

dd7TQ2j.jpg

oFq662c.jpg

cQP6AXu.jpg

z6SKmRO.png

 

pVvufqX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Koncepciarz robi pod wytyczne klienta,

modelarz cieżko powiedzieć, bo rozumiem ze tylko screen z zbrusha widać i to dopiero początek.

Ja na silnikach juz od dawna nie pracuję, ale z tego co wiem to po tym raczej się nie dowiesz czy będą problemy w animacji

dopóki nie pokarzesz sitaki która bedzie na finalnym obiekcie. Siatkę low/mid trzeba bedzie zrobić tak by była dobra pod rig

i nie robiła baboli w animacji.

Zależy też jaki rig sobie zbudujecie. Są dobre rigi i kiepskie rigi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności