Skocz do zawartości

Renderdrive 3000 / Renderdrive 5000


Plexa

Rekomendowane odpowiedzi


 

Cześć wszystkim.

Jako sponsor i budowniczy muzeum komputerów 8-16 bitowych i grafiki komputerowej proszę Was - tych, którzy posiadają kopię dyskietki konfiguracyjnej dla Art VPS Renderdrive 3000 i Renderdrive 5000. Po latach mogłem odkupić RD3000 (wewnętrzny Linux zaktualizowany do RD 5000), to jest system, który sprzedawaliśmy 20 lat temu,

Mamy wszystko oprócz kopii dyskietki RD. Niestety sprzedawca mnie oszukał, urządzenie było zepsute (naprawiłem), ale dyskietek nie udało się odzyskać. Proszę, pomóżcie mi - ci z Was którzy mają dyskietkę z Renderdrive 3000 / 5000. Potrzebuję kopii, aby ożywić system w moim muzeum. Prawdopodobnie potrzebne są tylko pliki konfiguracyjne. Wszystkie wewnętrzne pliki HD i CPU teraz działają. Dziękuję. Niektóre przykłady muzeum pokazane w wersji demonstracyjnej C ++ / SFML: youtube: / watch? V = cjcckkXxw4o Plexa / FCI

 

https://www.youtube.com/watch?v=cjcckkXxw4o

 

Hello everyone. As a sponsor and builder of the museum of 8-16 bit computers and computer graphics, I am asking you - those who have a copy of the configuration floppy disk for Art VPS Renderdrive 3000 and Renderdrive 5000.

After years, I was able to buy RD3000 (internal linux updated to RD 5000), this is the syetm we sold 20 years ago, we have everything except copy of RD’s floppy disc.

Unfortunately, the seller cheated me, the device was broken (I repaired it) but the floppy disks could not be recovered.

Please help me - who have a floppy disk from Renderdrive 3000 / 5000. I need a copy to bring the system to life in my museum.

Probably only config files needed. All internall hd and procs are working now.

Thank you. Some muzeum examples shown in C++ / SFML demo: youtube: /watch?v=cjcckkXxw4o

Plexa / FCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności