Skocz do zawartości

scena3d: krasnal


rakhi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dziadzia mrozio jak malowany:)

pierwszy blad, ktory odrazu rzuca sie w oczy to: ksiezyc jest 3D a powinien byc plaski! po drugie wyglada tak jakby byl tuz nad dziadziem a powinien byc daaaaleko daleeeeko. no chyba, ze mialo to byc jakies takie stylizowane ale to wtedy musialbys nad tym jeszcze posiedziec.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na ta prackę przypominają mi się dawne czasy na satrym 3ds max 3.0 (jesli chodzi o model i użyte oświetlenie) wiem, wiem że to blender ale wyeksportuj to do maxa i popracuj: nad modelem (zwłaszcza ręce i usta), po drugie nad oświetleniem (moż ejakiś v-ray albo mental? po za tym czarne tło jest za blisko (wygląda jakby stał na małej planetce dzie horyzont jest dwa metry za dziadkiem), a lepiej by wyglądał na tle lodowej ściany albo siedząc na lodowym krzesle (tronie) no i opracuj nad samymi odłamami lodu (u ciebie przypomina to zwykłe szkło tyle że nieco przydymione)

 

to tyle co do tego rendera

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy się pracuje w Blenderze czy w Maxie. Ważne, żeby praca miala swój klimat.

Poza tym, czy ciągle trzeba wszystko grzać na nutę hiperrealizmu?

 

PS.

Max + v-ray albo mental = no właśnie. Skąd to wziąć, bo z tego co czytam to takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tylko oryginał wchodzi w rachubę (na maxa 10 lepiej zacznij oszczędzać już dziś) :]
Dziękuję, wybieram Blendera!

 

PS.

Niektóre rendery z Maxa są jak paszczety, podobnie z Blendera.

Inna prawda:

Niektóre rendery z Maxa robią wrażenie, podobnie jak te z Blendera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności