Skocz do zawartości

WIP Rower retro


Rekomendowane odpowiedzi

Retro rower robiony jako test możliwości softu. Gdyby ktoś mi 3 miesiące temu powiedział, że polubię Blendera tylko bym się roześmiał. Teraz już bym go na żaden inny soft nie zamienił.

bicycle001.png

bicycle002.png

Edytowane przez bluefer.studio
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bluefer.studioto największa bolączka Blendera, że jest wygodniejszy, szybszy w uzyskiwaniu efektów, porównując z większością softów, a z drugiej strony od lat trwa w takiej niekompletności jako soft 3D - tego mu brakuje i tamtego...Tak czy inaczej witamy po ciemnej stronie księżyca 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2021 o 07:12, alex3d napisał:

@bluefer.studioto największa bolączka Blendera, że jest wygodniejszy, szybszy w uzyskiwaniu efektów, porównując z większością softów, a z drugiej strony od lat trwa w takiej niekompletności jako soft 3D - tego mu brakuje i tamtego...Tak czy inaczej witamy po ciemnej stronie księżyca 😉

Dzięki.

W dniu 17.02.2021 o 09:51, EthicallyChallenged napisał:

A co się zmieniło podczas tych 3 miesięcy? Czym Cię przekonał blender (i z czego się przesiadłeś)?

Na początku musiałem wykonać kilka modeli 3d w pracy - w grę wchodził tylko darmowy soft, stąd Blender. Wcześniej używałem 3ds max i Wings 3d.

 

Mały update staram się to wszytko tak przygotować, żeby model można było łatwo zmieniać tak aby można było potem szybko robić inne konfiguracje osprzętu czy parametry ramy.

bicycle003.png

bicycle004.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności