Skocz do zawartości

Jaką obudowę wybrać?


wujek_kane

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

aktualnie mam obudowę Aerocool Xpredator X1, a w niej X370, Ryzena 1 1700, RX 590 i sporo dysków. Chciałbym zrobić upgrade na coś przede wszystkim większego (szerszego) i zapewniającego lepszy cable management oraz chłodzenie. Lepsze tłumienie drgań będzie miłym bonusem. Aha i koniecznie ciemna.

Czytając forum skierowałem wzrok w stronę Fractal Design, ale kompletnie nie mam rozeznania, który model warto wybrać.

Pierwsza z brzegu ze znanego portalu aukcyjnego: https://allegro.pl/oferta/obudowa-fractal-design-define-s-fd-ca-def-s-bk-9426998136 podobno dają w zestawie kiepskie wentylatory, za to na plus na pewno są wymiary, cable management i cena.

Może warto pójść w coś z bokiem ze szkła hartowanego?

Budżet powiedzmy 700 zł brutto, z góry dziękuję za rekomendacje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za polecenie tej budy! Znalazłem dzisiaj 2 godzinki, żeby przełożyć do niej bebechy i jest sztos! W końcu mam dużo miejsca bez kompromisów i... 60 stopni w stresie na procu na stockowym chłodzeniu 😄

Tak zupełnie przy okazji, bez związku z tematem, wjechał jeszcze RTX i w końcu mogę godnie grać w tego Cyberfanka  😉

IMG_1782.JPG

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 3080 w 4k, wszystkim na ultra + raytracing, z włączonym DLSS właśnie tak do potrafi zanurkować w zatłoczonych lokacjach. Dla mnie to jest ok, bo to nie Dooom Eternal. Za to jak wyłączę DLSS to już się robi bardzo nieciekawie. Będę miał chwilę, to pokombinuję jeszcze z ustawieniami, to był tylko taki szybki test.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wujek_kane napisał:

U mnie na 3080 w 4k, wszystkim na ultra + raytracing, z włączonym DLSS właśnie tak do potrafi zanurkować w zatłoczonych lokacjach. Dla mnie to jest ok, bo to nie Dooom Eternal. Za to jak wyłączę DLSS to już się robi bardzo nieciekawie. Będę miał chwilę, to pokombinuję jeszcze z ustawieniami, to był tylko taki szybki test.

chcialbym pograc w gierki w 4k 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, KLICEK napisał:

chcialbym pograc w gierki w 4k 😄

To nie aż taki problem jak masz dwie zdrowe nerki 🤪 A tak serio, to obserwuję ceny w sumie od początku roku i najtaniej widziałem 3080 po 5500, tak to chodzą teraz po ponad 7k i nic nie wskazuje, żeby miały stanieć. Do końca roku jeszcze sobie mogę wrzucić w koszty (inaczej kasę dostaną bombelki), rx 590 pogonię za 2k i w sumie wyjdzie tyle ile ta karta powinna kosztować.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

chcialbym pograc w gierki w 4k 

na moniotrze 1080p xD

Cytat

umie od początku roku i najtaniej widziałem 3080 po 5500

 

Znajomy by kupic 3080 napisal se skrypt w pythonie i za 4-5k dostal
W tym ze juz troche czasu mminelo.


Edit:
Skrypt przeszukiwal mu strony i sprawdzal czy dostepne no i kupil 😜

Edytowane przez Sebazx6r
  • Confused 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności