Skocz do zawartości

3dmax na zintegrowanej da rade?


aadaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Pytanie jest o prace na zintegrowanej karcie graficznej  z ostatnich procków Intela   albo 12700k albo 13700k

czyli intel UHG Graphicd 770

Czy ktoś miał do przyjemność (albo i nie 🙂 )  w 3d maxie pracować bez dodatkowej karty? tylko na zintegrowanej?

Pytam,  bo zakupiony w firmie ma być najprawdopodobniej  Dell precision 3660 MT i tam na start nie ma karty dodatkowej 🙂

Szukam jakiś testów zintegrowanej karty,  jak działa w programach ale wiecie, wszędzie tylko testy gier 😞

sam nie wiem jak to działać będzie na początku?  boje się że będę miał kilka klatek i przycinanie 😞

3d max do mieszkań, wnętrz, bez mega dużych projektów. (corona do renderowania....)

pozdrawiam Adam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam w domu jakiegoś HP na Intel i5 3470 zintegrowany z Intel HD Graphics 2500. Więc o wiele słabszą kartą niż ten UHD 770.  Zamontowana Cinema 4d. Jak czegoś nie zrobiłem w firmie to podłubałem coś w domu. Co do wydajności - spokojnie wystarczyło na  jakieś średnie sceny bez dużych tekstur. Na modelowanie nie szło narzekać. Chociaż czasami np. nie pokazywało zaznaczonych edges. Generalnie nie zdarzyło się tak żebym z powodu tej integry nie mógł czegoś zrobić. Potem zrobiłem upgrade na tanią pasywną kartę NIVIDIA GT 730 - generalnie nie chciałem niczego co będzie miało aktywny wiatrak. Duży przeskok wydajności, brak błędów, swobodna praca. Do podłubania nic lepszego nie trzeba a wszystko cicho chodzi. Ta UHD 770 może mieć lepszą wydajność niż ta NIVIDIA. W ogóle bym się nie martwił, będzie chodzić jak burza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności