Skocz do zawartości

scena2D - first_cyvilization


slizgi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

odemnie już koment dostałeś - co prawda na EF - ale tu tylko dodam że jeszcze głębszy cień powinien być w tej jami - i źle zrobiłeś te zbiegające się żelby (?) tu coś nie chalo z nimi. Nie podoba mi się ta planeta - jest zupelnie zbyteczna. No i ta kolorystyka - ale o tym już na EF pisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamordowałeś istotę piramid robiąc je w ten sposób. zrób bardziej goemetryczne, to bedzie ok. perspektywa w leju coś dziwna, i cień faktycznie głębszy by sie przydał. dla mnie kolorki mogą być, ale planeta przypomina planetę Bary`ego, jeśli pamiętacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo to zabardzo monochromatyczne.

coi do tego sie zgadzam.

ładna jest planeta,praca jest w sumie ciekawa ale uważam że nie ma rozróżnienia planów,wszystko jest takie nierealistycznie uporządkowane a przechylenia tych form skalnych jak dla mnie jest niezrozumiałe,chmury wyglądają jak pozostawione smugi spalin po przelocie kolumny samolotów.światło jest ok, podoba mi się.ciekawe jest to co dzieje sie w przestrzeni między piramidami,czyżby to początek burzy piaskowej?

praca ta nie zrobiła na mnie dużego wrażenia ale mnie zaciekawiła,ma swój klimat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności