Skocz do zawartości

Visual Effects Society w Warszawie


Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych dołączeniem do VES organizujemy wydarzenie w Warszawie przy ul. Chełmskiej 21 na terenie WFDiF. Prezentację poprowadzi Agon Ushaku, szef niemieckiej sekcji stowarzyszenia. Opowiemy o samym stowarzyszeniu, korzyściach wynikających z członkostwa i branży VFX ogólnie. Prezentacja ma miejsce jutro, tj. w piątek 14 czerwca o 18:00. Wiem, że czasu zostało niewiele, ale liczę że znajdą się wśród Was chętni.

Zapraszam do rejestrowania się na stronie wydarzenia: https://www.eventbrite.com/e/ves-presentation-poland-tickets-924195362207

image (4).png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mortom napisał:

@adek spam? Boje sie wejść na tą stronę 😄 

Kliknalem. eventbrite to ogolnoswiatowy system biletowy. Wydarzenie wygląda na legitne. 

Organizatorem jest wytwórnia filmów fabularnych. 

Szkoda, że to w ten sposób wrzucają zamiast na przykład wyśłać nam jakieś oficjalne informacje to się to ładnie opisze. 

 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Sprawdziłem. VES wydaje mi się, że w branży jest dość dobrze kojarzony, ale sposób promocji pozostaje wiele do życzenia. Zaraz zrobie ukłon w ich stronę i zrobię z tego newsa. Może ktoś pójdzie (wejście darmowe)

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wrzucenie newsa. Przyznaję, że organizowaliśmy wszystko na gorąco, bo niecały tydzień temu udało nam się znaleźć salę do przeprowadzenia prezentacji. Postaram się przy kolejnych wydarzeniach żeby oficjalne info szło z centrali VES od Shannon Cassidy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Dzięki.

No i nowe konto, nazwa konta - tez mozna jakieś oficjalne jeśli robicie to organizacją, ale rozumiem, że to wrzucałeś nie jako organizacja. Bo faktycznie trochę wyglądało jak SPAM 🙂

Poszło też na FB. No czasu mało, ale jest to po 18.00 więc może ktoś po pracy się przejdzie. Sam mam już sygnał, że ludzie nie wiedzieli i się wybiorą. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności