Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie 👋,

Tym razem mam do zaprezentowania stary projekt koncepcji Malucha w wersji EV.

W tamtym czasie projekt był odpoczynkiem od innych projektów.

 

Projekt zrealizowany w:

- 3ds max

- Mental ray

 

LInki:

Strona Projektu: https://czyzewski-design.com/fiat-126p/

Behance: https://www.behance.net/gallery/86323213/FIAT-126p-EV

Artstatio: https://www.artstation.com/artwork/8lVz9G

Instagram: https://www.instagram.com/p/CouaNchs2fr/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Czyzewski_design_Fiat126p_01.jpg

Czyzewski_design_Fiat126p_02.jpg

Czyzewski_design_Fiat126p_05.jpg

Czyzewski_design_Fiat126p_06.jpg

Czyzewski_design_Fiat126p_07.jpg

Czyzewski_design_Fiat126p_08.jpg

Czyzewski_design_Fiat126p_09.jpg

Czyzewski_design_Fiat126p_10.jpg

Czyzewski_design_Fiat126p_11.jpg

Czyzewski_design_Fiat126p_17.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny. Chociaż moim nie tak ładny jak (dla mnie osobiście - taki nowy maluszek to Honda E). Trochę bryła mi się przypomniała.

Nie wiem czy nie jest to najczęściej tutaj wrzucany concept - pamiętam, że co roku ktoś wrzucał. Nie zmienia to faktu, że świetna robota. 

Dzięki za wrzutkę. Wrzucimy do rekomendacji na pewno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajny koncepcik 🙂 Jedynie to brak prędkościomierza przed kierownicą jest dla mnie nieco dziwnym rozwiązaniem, które coraz częściej widuję... i zastanawiam się dlaczego? Cały ten centralny układ deski rozdzielczej ładnie wygląda ale czy jest praktyczny? 

Ale jest tam wiele z staruszka Kaszluszka 🙂 w koncepcie 🙂 Mam nadzieję że jak zbraknie prądu to na pych "odpali" 😉 Zawsze brata z górki pchaliśmy z drugim bratem jak mu bolid nie chciał ruszyć 😄 

Osobiście nie jestem zwolennikiem elektryków ze względu na ich przeciw konsumenckie założenia. Cały koncept posiadania auta na parę lat jest dla mnie nieakceptowalny. Nie wspominając o utylizacji toksycznego akumulatora i jego zatrważającej cenie i wymianie która jest absolutnie nie opłacalna.

Szkoda, że nasza rodzima motoryzacja została powoli ukatrupiana przez ZSRR... a potem bez zmrużenia okiem sprzedana 😞 I tak skończyliśmy jako wyrobnicy dla zagranicznych koncernów.

Np. w przemyśle lotniczym wielu Polaków jest na dość wysokich stanowiskach ale rozwijają niestety zagraniczny kapitał. Osobiście znam jednego konstruktora lotniczego który po wygraniu dla Boeinga lukratywnego konkursu bez zmrużenia okiem, zaraz po ogłoszeniu wyników, dostał wypowiedzenie po parunastu latach pracy. Ehhh.... 

Ale żeby nie było tak pesymistycznie to skłaniam się ku temu rozwiązaniu:
image.png.edcd33a79a4a2b0a592cec5897e65474.png

Czekam na pierwszy prawdziwie ekologiczny samochód z tym "napędem" 😄 

Edytowane przez Mortom
  • Haha 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adek Jest możliwe że kiedyś go wrzuciłem już na forum, ponieważ kiedyś miałem inne konto na którym coś tam publikowałem. Sprawdzałem również czy projekt jest gdzieś w bazie max3d ale nic nie znalazłem wiec nie wiem czy był wrzucony czy nie, jak był to na pewno tylko raz a nie co roku 😛, w granicach 2018 roku.

 

Ogólnie jeżeli chodzi o design, to zależało mi na tym aby było widać że jest to maluch, dlatego też jest taki wyciosany / kanciasty aby utrzymać charakterystykę oryginału ;).

 

@Mortom Jeżeli chodzi o deskę rozdzielczą i 1 ekran po środku, to 1 ekran wydawał się bardziej odpowiedni przy tak małym wnętrzu ;), niż dwa ekrany dla prędkościomierza i infotainmentu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności