Skocz do zawartości

SCENA 3D: Pomarańcza


Zelazko

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, od dawna tak sobie zaglądam na tę stronkę i zawsze mówiłem, że w końcu coś tu wrzucę...może nadszedł ten moment. Nie jest to praca nowa, ale ja ogólnie nie należę do "płodnych" twórców, jeśli w ogóle można nazwac mnie twórcą, po prostu czasem coś wymodzę w 3d. To jeden z efektów...jak to nazywam "Piętnastominutówka".Powstało szybko i wyszło jak wyszło...jak? Byłbym wdzięczny gdybyście Wy mi to powiedzieli...Jedna wersja jest zwykła, a druga nieco wygładzona...pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Salvator: co to ma symbolizować? Niewiele, jest to po prostu próba pewnego układu kompozycyjnego, mającego na celu wyodrębnić pewien obiekt, a dodatkowo przelamać zasadę "albo kolorowe, albo czarno białe". jak wcześniej pisałem twórcą nie jestem i wolę aby ktoś popatrzył niż łamał głowę nad symboliką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfekcja.

Kocham takie rzeczy.

Myślę jednak ze "zieleń" skorki jest niezamierzona...

mialobyc pomaranczowo, zwroc wiec uwage ze skorka w pomaranczy jest lekko przezroczysta. swiatlocien niejest wiec juz Czarny, lecz lekko ciemniejszy od koloru wyjsciowego. Sytuacja ma sie podobnie przy skorze człowieka, jej kolor wynika czesciowo z koloru naszych flaków, mięsa i mięśni ;) Kazdy "materiał" inaczej "chwyta" swiatlocien. Twoj material jest jakby nieorganiczny.

Druga wersja jest ble.

Perfekcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Mateusz...tak jak napisalem, to byla taka pietnastominutowka i na pewno mogloby to wygladac lepiej, niestety od daaawna zmagam sie z moja niecierpliwoscia i czasami wpadam w taki straszny klimat "byle szybciej...". I tak to niestety sie konczy. Poza tym mam duze braki jesli chodzi o warsztat...ale moze kiedys sie w koncu przelamie i zrobie naprawde cos...a tak w ogole, to mnie strasznie kreca proste rzeczy, takie co ciesza oko i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu (Eden-3d), gdybys przeczytal dokladnie co napisalem to bys wiedzial, ze siedzialem przy tym doslownie kilkanascie minut, a skonczylem z jednego powodu, bo jestem "ciaglym ulepszaczem" i jakbym przy tym siedzial dluzej to bym przekombinowal sprawe i byloby do dupy, a ze zza placow w trakcie siedzenia przy tym uslyszalem "ale fajne" i powiedzialem dosc. Bo robie to nie dla zywienia wlasnego ego swoimi mozliwosciami, a dla ludzi, ktorych wk@#$% szarosc dnia i moga sobie spojrzec na cos co zupelnie nijak sie ma do ich sytuacji, ani nie narzuca zadnych skojarzen, ot po prostu cieszy (lub nie) oko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, ja sie nie obrazam, tylko tlumacze :) Naprawde wpadam czasami w taki wir i konczy sie tym, ze to nad czym siedze nudzi mi sie, przestaje podobac i...idzie w odstawke, a wtedy nie byloby czego komentowac :) Tak sie stalo z BMW Z3, ktorego nie dokonczylem i wieloma innymi pierdolami :) Niestety walke z niecierpliwoscia czesto przegrywam, dlatego albo najczesciej czegos niedorabiam, albo nie koncze...taki ze mnie kiepski przypadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności