Skocz do zawartości

Scena 3d: Wizualka domu


xyrax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

psują efekt potworniaste rynny! Są nawet większe od gąsiorów - o rany!

Brakuje płotków przeciwśnieżnych na dachu - powinny być, bo to wielkie połacie pod zdecydowanym kątem, dalej brnąc w detal: dodać obróbki blacharskie przy styku dachu ze ścianami oraz pokazać przerwę w miejscu łączenia zadaszenia wejścia z połacią - w linii belek koszowych. Jeśli to nie karpiówka, a nie jest - to przeważnie widać tam przerwę (oj zabrnąłem za daleko? ;)

A

...żeby te kamienie tak nie raziły wystarczyło by pojechać ceimnym gradientem (color > to transparent) od dołu do ~ połowy oczka wodnego to by wyciszyło i zneutralizowało tą mniej ważną cześć obrazu - takie tricki zwykle robi się w fotografii chcąc bardziej przyciągnąć wzrok do sedna kadru! Polecam spróbować

 

Ta "martwa" strefa bram wjazdowych nie podoba mi się ale cóż - tak ktoś zaprojektował...

 

Poza tym bardzo ładny - umiarkowanie realistyczny obrazek domu z kapitalnym niebem - robi wrażenie!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma to być obrazek dla jakiejś firmy architektonicznej to pasuje idealnie. Ale jeśli jest to własna inicjatywa, powinieneś nadać temu jakiegoś realizmu, może jakieś brudne teksturki, lepsza kompozycja z tłem (no i sory, ta trawa troche nie przekonuje).. ale ogólnie praca przyzwoita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac wczesniejsze uwagi dorzuce cos od siebie.

 

Jak dla mnie to strasznie ciasno w kadrze, rozszerz go i daj troche oddechu.

Pokaz wiecej otoczenia itp.

Popracuj na walorami bo swiatlo tutaj moim zdaniem slabo pracuje.

Jesli sie jeszcze przylozysz to moze z tego wyjsc niezla pracka.

Moze referuj sie zdjeciami.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności