Skocz do zawartości

Scena 3D: Dom 2


Duda

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin, dziwnyś człowiek! żekł bym gorzej, ale po co? ;] nie będe drażnił tak poważnego człowieka jak Ty (;

 

Ania C, czytałaś nową filipinke ? ;)

 

Duda...

 

Teraz po zobaczeniu widoku z góry, widac jak wielki to salon i widać takze jak z jednej strony jest dużo przestrzeni a z drugiej bardzo duzo skupionych przedmiotów, bardzo mi się nie podobają schody w kącie salonu, nie można ich przenieść wogóle gdzie indziej ? przeszklił bym całkiem tą ... łamaną ścianę na lewo i tak samo zrobił bym z tą u góry. a w miejsce schodów .. dał bym duże oświetlenie oraz sporo zieleni (czyt. drzewka roślinki), a nad tym ładny obraz.

 

To na tyle

 

P.S. Nie obruszajcie sie tyle moje misiaczki :* wujek Cogo i tak was kofa ;), więcej luzu, więcej ragaa! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

== Marcin Y ==

Czepialstwo zwykłe :) kominek będzie do sufitu... już o tym wspominałem :)

 

Ale jak już...

 

1. żona powyciera :)

2. to spadnie i zrobi to jeszcze raz, lepiej... samodoskonalenie :) trning czyni mistrza... :)

3. e-e. Szanujący się mąż nie poleci wycierać kurzy podczas meczu :)

 

== Marcin ==

Mój koncept nie jest sprecyzowany na tyle, żeby nie stosować się do zaleceń w komentarzach... w końcu po to dałem ten dom do WIP'a żeby dzięki nim uzyskać jak najlepszy efekt...

 

próbowałem rysować i nie wychodziło

 

Za te schody... lepiej je zmień :) tak jak i ja to uczyniłem :) będzie bezpieczniej :) chociaż u Ciebie to lepiej wygląda...

 

== Cogo ==

 

to, że z jednej strony jest przestrzeń a z innej nie wynika z niepełnego umeblowania pomieszczenia... komplet 2+1 będzie zastąpiony narożnikiem... trochę większym i będzie musiał być cofnięty trochę na środek salonu więc zajmie to trochę miejsca... ale troche przestrzeni też się przyda... nie zastawie całego domu jakimiś niepotrzebnymi meblami... schody w salonie ? co w tym takiego dziwnego? nie ma nigdzie indziej miejsca, mogę je dac tylko na środek... a to się nie podoba nikomu z tego co widzę... drzewka i roślinki będą oczywiście, ale najpier chcę to umeblować... później się to jakoś poupycha... obrazy też będą, przecież nie zostawie pustych ścian...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE!

 

Jak zrobić aby 3 komputery w sieci LAN wspomagały renderowanie jednego obrazka? Wiecie o co mi chodzi... o połączenie mocy wszystkich 3 w jedną większą moc :)... żebym nie czekał godziny na obrazek tylko 10 minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

== Marcin Y ==

Czepialstwo zwykłe :) kominek będzie do sufitu... już o tym wspominałem :)

 

Ale jak już...

 

1. żona powyciera :)

2. to spadnie i zrobi to jeszcze raz, lepiej... samodoskonalenie :) trning czyni mistrza... :)

3. e-e. Szanujący się mąż nie poleci wycierać kurzy podczas meczu :)

to żarcik był ;) spoko - musiałem niedoczytać ;)

 

niejako nawiązując do tego co Piotr piętro wyżej powiedział: czy masz jakieś gotowe finalne kadry? chodzi mi o finalne ujęcia - czy wiesz skąd je będziesz robił - bo faktycznie trochę to może potrwać zanim cały domek umeblujesz. Nie wiem czy nie lepiej robić to"do kadru" szybciej będziesz wiedział czego tak naprawdę potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka drobnych uwag, nie bede sie juz czepial tego wejscia choc dalej uwazam ze nie jest w 100% spoko ale zeby je zmienic potrzebowalbys zmienic bardzo duzo, wiec moze niech juz lepiej zostanie tak jak jest.

- co do schodow: miejsce moze i dobre ale na pewno nie ten rodzaj po powstaje fatalny pusty naroznik,

- pion wentylacyjny w kuchni wywal w sciane, a jej nadmiar (sciany) lepiej zeby wychodzil w holu wejsciowym, niz w kuchni jak to jest teraz.

- co do rozpietosci to sie nie martw nie zawali sie glupi strop Akermana mozna przy odpowiedniej grubosci nad betonu na 8 metrach rozpiac.

To na razie tyle, wytrwalosci zycze...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak schody w rogu, to zrob je kwadratowe, albo cos typu L, ale iron macko ma racje co do tego naroznika.

 

renderowanie trzema komputerami to sie da robic backburnerem o ile pamietam (jak wejdziesz przez start do programow, pod discreet jest max i backburner). ale dokladniej tez nie wiem.

 

cogo, nie znam zadnych filipinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

== PIOTR DOBOSZ ==

Teksturowanie... eeee tam... da się to zrobić, nie ważne ile czasu to zajmie...

 

== MARCIN Y ==

Nie mam gotowych kadrów... mi własnie chodzi o zrobienie całego domu...

 

== IRON MACKO ==

1. Narożnik można załatać taką okrągłą ścianą... nie wiem czy wiesz o co mi chodzi... ale raczej zmienie schody...

2. Pion zostaje

 

== ANIA C ==

1. Schody zmienię

2. Wiem, że backburner'em... ale jak tego dokonać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE!

 

Jak zrobić aby 3 komputery w sieci LAN wspomagały renderowanie jednego obrazka? Wiecie o co mi chodzi... o połączenie mocy wszystkich 3 w jedną większą moc :)... żebym nie czekał godziny na obrazek tylko 10 minut...

moze bedzie przydatne

http://www.3dkingdom.org/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=261&mode=thread&order=0&thold=0

 

Edit: aha, po LANie mialo byc :/ no ale moze komus sie przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ita... ale ja się nie uczę do matury... teraz polski system nauczania (albo moi nauczyciele) ma dość spore wymagania od uczniów... ja z lekcjami nie wyrabiam a już nie wspomne o maturze... Ale jeśli będę miał jakąś chwilę wolną to oczywiście biorę się dalej za modelowanie :P ... proszę o cierpliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uczysz sie do matury ? nie ladnie klamac. Kurde ostatnio chcialem wykorzystac Swoj dobry humor, ale nie dodales nic wiec nie mialem na czym. A szkoda. Zostaje mi gygy.

 

A co u was misie ? tzn. komentatorzy ? jak szykuja sie wam swieta ? ( no co skoro nie ma obrazkow do skomentowania to piszcie jak swieta ;p)

 

Wujek Rasta, z duzego miasta! (oG0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będzie z backburnerem? Ktoś umie się tym obsługiwać po LAN'ie? Potrzebuję tego... mój komputer ma 1000 mhz, 320 ram, gf4mx 64 a w sieci lan 2 komputery: 1,8ghz, 512 ram, jakiś radeon 128 oraz 2 ghz, 512 ram i również radeon 128. Więc... jak widać... 2 razy lepsze komputery na wyciągnięcie ręki a ja nie wiem jak tego dokonać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie Dud, żeś mi pozwolił skomentować twoje siedziska. Otóż, bardzo mi się nie podobają, nóżki jak z taniego krzesła a oparcia z wykwintnego. Mój pomysł na krzesła .. moga być te same ale nóżki drewniane zwykłe kwadratowe i połączone z oparciem. A samo siedzenie jakoś może wypuklejsze i grubsze, co ? i nie mam radeona w kompie tylko GF a mój procek to 2,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności