Skocz do zawartości

HP cp1700


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jesli nie zalezy ci na tym zeby to dzisiaj wydrukowac to jutro zadzwon do jakiegos servisu HP ... kumpel mial podobny problem i tez dzwonil ... tyle ze nie mam jak go o to spytac bo kontakt sie urwal .. ale predzej tam dostaniesz takie info ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest wlasnie "super profesjonalne myslace" hp. kazdy kolor jest oddzielnym pojemnikiem. skonczyl sie jeden i drukarka nie wypusci jakiegokolwiek wydruku. zmiany w ustawieniach preferencji na print black only tez nie pomagaja. odlaczanie kabla tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, nie wiem, moze padla ci drukarka... fatum strikes back? ;)

 

http://www.you-review.net/HP-CP1700-Color-Inkjet-Printer_I1578.html

 

przeczytaj trzeci post od gory (fragment ponizej). reszte zreszta tez (ogolnie niezbyt dobre opinie...)

 

After 14 months the printer declares that cartridges were missing although they were physically present. I had to replace all cartridges with brand new ones (that is ~$120), only to find out that the printer still claims that black is missing, so I ended with non working printer with expired warranty after 400 days of ownership, because it claims ink cartridges are missing when they are not.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pada, takie to juz smarty. ja mam epsona i problem ten sam; 4 oddzielne kolory jak zabraknie jakiegos drukarka staje i ani rusz. grzebałem w opcjach ale nic nie znalazłem. do druku potrzebny jest komplet 4 kolorów i tyle. a jak cie bardzo przypiliło to lej pelikana albo rotringa i walic kardrige bo chyba hp ma i tak kardrige z głowica wiec co za róznica, wymieniasz i tak masz nowa.

choc przyznaje to desperackie posuniecie ;)

 

ps: chyba ze to hp ma jakies gowniane chipy jak epson i oddzielnie głowice, bo w takim przypadku bym nie ryzykował ;)

ps2: nie macie w wawie punktów poligraficznych całodobowych? albo lec do supermarketu jeszcze zdazysz kardrige kupic, wsumie to najprostrze rozwiazanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...lec do supermarketu jeszcze zdazysz kardrige kupic, wsumie to najprostrze rozwiazanie :)

najprostszy okazal sie laptop kolezanki do przeprowadzenia prezentacji. skoczyc do sklepu moge tylko ze w naszym pieknym kraju jeden zbiornik z tuszem do tego hp to ~190pln, to sam tusz a glowice sa odzielnie, wiec troche nie kalkuluje mi sie wydatek 570pln na CMY jak drukuje glownie K.

hp sux trzeba bylo wyniesc z firmy epsona :D

 

peter w epsonie masz o tyle lepiej ze mozesz sobie kupic zestaw noname zbiornikow po pol litra na kolor za 400 pln i mozesz otwierac drukarnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Szeryfie - zapomnij - skończy się jakikolwiek atrament - skonczy się drukowanie czegokolwiek! ;)

A nieco większe HaPeki to dopiero są mądre, czasem ich zachowanie jest wybitnie zdumiewające eech - mój DJ120 to taki przykład ze swoimi "czujnikami badawczymi" do papieru - włożysz kartkę o milimetr krzywo to dostaniesz nią w dziób itd... , choć dopiero dzisiaj po 1,5 roku wymieniłem najbardziej używany (bo do kreski) czarny pojemnik nr84... - o dziwo wytrzymał najdłużej bez wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności