Skocz do zawartości

Track View - co to za krzaki?


Arnet

Rekomendowane odpowiedzi

Co pewien czas (raz na kilka godzin) po odpaleniu Track View zamiast znanych i lubianych krzywych pojawiaja mi sie jakies bzdury (przypominajace te z Dope Sheet) takie jak na zalaczonym obrazku.

 

Do tej pory udawalo mi sie rozwiazywac problem tworzac np. nowe Track View lub resetujac maxa... ale teraz pojawia i sie non toper i nie kce "sie naprawiac".. a nigdzie nie widze przelacznika odpowiadajacego za taki stan.

 

Pomocy chlopaki & dziewczyny... bo animacja moja czeka! :)

 

zonk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no man... to musisz zmienic na krzywe nie klucze.

Sorki.... niedoczytałem :)

A nei mozesz wtedy zapisać pliku, ponownie otworzyć maxa i edytować dalej?? a jak skończysz animkę to przeinstaloiwac system?

 

Mi Trackviev znikną całkowicie... z pliku w którym pracuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku.... szkoda czasu na instalacjesoftu 2 dni przed rozstrzygnięciem bitwy ;)

masz w Maxie na listwie "Graph Editors" tam wybierasz sobie bodajże new track (nie pamiętam dokładnie co i nei sprawdzę, bo renderek leci) i wywala Ci nowiuszkie okno z Curve Track VIev.... możesz miec takich do 10 chyba ;) jak skońcę renderek to cos jeszcze sprawdzę.

 

[Edit].... brak pomysłów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asblaze, do pewnego momentu dzialalo to co mowisz.. czyli nowy trackview i jest ok... ale niestety przestalo...

wogole ja jestem calkiem zaradna osoba jesli chodzi o takie rzeczy... i jak juz wychodze z problemem na forum to wtedy gdy juz wszelkie sztuczki, czary i zaklecia przestaly dzialac i gdy trza uzyc innej wiedzy tajemnej, ktorej wlasnie nie posiadam...

ale wyglada chyba na to ze to jest po prostu bug maxa 5...

 

na szczescie max 7 zlitowal sie nade mna i juz mam curve editor... bo bez tego nieskonczylbym animki...(i tak zmarnowalem przez to ze dwa dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności