Skocz do zawartości

Wojak z mieczem i bronią -=wip=-


Aduch

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu (wczoraj pół dnia i troszkę nocy no i dzisiaj troszkę) dziergam myszką w photoshopie coś takiego. Jest w tym jeszcze sporo do zrobienia i poprawienia ale pomyślałem, że warto już zamieścić na forum i poznać jakies opinie. Normalnie pracka robiona w wymiarach 40x56 i 300dpi także tutaj troszkę traci swój efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Szkoda, ze na czarnym tle. Nie wiem do czego finalnie jest praca, ale jesli do sceny to od razu warto uciec w tle od czerni czy bieli i uzyc kolorów posrednich. Fajne swiatlo i bryla - efekt troche taki, jakbys malowal po modelu 3D. Szkoda, ze myszką pracujesz; strasznie duzo roboty.. a tabletem mialbys dodatkowo lzejsza kreske, bo na razie calosc wyglada na troche wymeczone. A moze to mina staruszka tak wplywa na odbior ;) W kazdym razie czekam na ciag dalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście tło i kilka warstw światła nałożę później więc niebędzie czystych czerni i bieli. A juz mi przyszedł pomysł żeby zrobić z tego pocztówkę świąteczną i dodać Panu czapkę Świętego Mikusia ale nie bedę psuł dodatkowo odbioru ;-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż wielkie umysły myślą podobnie ;-) Wydaje mi się, że bedę musiał jeszcze wyostrzyć troszkę jego lewą nogę jako, że w założeniu miała byś lekko wysunięta (tudzież rzucić troszkę światła). Prawa ręka i miecz też do wyostrzenia bo przez to światło za bardzo się rozmyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności