Skocz do zawartości

videotutorial audi a3


v1ck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no ale pisza ze tutorial jest za free .. ;/

moze ktos ma ktora z tych czesci ktora wypisalem i wrzuci gdzies co? bylbym wdzieczny bo wkurzylbym sie jak zrobilem tyle na marne :) a samemu dokanczajac to pewnie cos spieprze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... no to ja także apeluje o jakiś server... chyba że Lycos... ale wiecie co to będzie... oferuje dla bezpieczeństwa także skrypt do uploadowania plików... to oszczędzi problemów z hasłami itd. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jam mam swietny pomysl mam caly tutorial o a3 i waga to 509 mb spakowane rarem

 

mysle ze moglbym wstawic plik torrent na forum i zaczac seedowac ten plik problem w tym ze trzeba sie ustawic na konkretny dzien zeby zebrala sie odpowiednia ilosc userow

zeby mi komp na darmo nie chodzil moglym udostepnic to na jakies 48 godzin

 

ot linki jezeli nikt nie uzywal jeszcze torrenta w co watpie w tym wypadku operacja bedzie w pelni legalna wiec nikt nie mowi tu o piractwie!!!!!!!!!!eeee

 

w tym celu jet nam potrzebny bit torrent exp oraz azureus oto linki

po co wam serwery!!!!!!

 

http://ei.kefro.st/projects/btclient/

 

http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=84122&package_id=88270&release_id=290941

 

czekam na odpowiedzi

 

 

 

dj elok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze zeby pobrac ten tutek nie trzeba miec zainstalowane 3d Palace downloader

nie chodza tez dap flashget itp tylko zwykly pobierak windowsa.

 

dzisiaj wszedlem na 3d-palace i nie mialem zadnego problemu z pobraniem tego tutka.

 

warto jest tez poszperac po tej stronie tam jest w kor.....e darmowych tutkow

do maxa mayki itp.

 

jezeli chodzi o torrenta to umieszcze go jutro tj. 23.12.2004 o godzinie 20

i bede seedowal przez kolejne 48 godzin.

 

pozdro

 

djelok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem początkującym i zabrałem się za robienie autka, robie je techniką poli (zaczynając od plane'a, a potem po kawałku). Mam już 1/3 ściągniętego owego tut. i jak go obejrzałem to się zaczynam zastanawiać, czy taka technika ( najpierw kontury, potem detale nie jest lepsza). Ja się gubie trochę w tym moim sposobie, napewno zagęszczam zabardzo siatkę, a gdzie niegdzie mam problemy potem z dobrym połączeniem tego w całość.

A teraz pytanie:

Czy technika pokazana na tut. nie jest lepsza, bardziej przejrzysta? Wydaje mi się, że mógłbym lepiej rozplanować sobie tą siatkę. Czekam na odp. :)

 

 

Aha no i nie patrzcie od kiedy jestem zarejstrowany. Bo nigdy nie zrobiłem żadnego samodzielnego modelu (oprócz kilku z prostych z tut.), a do maxa zachciało mi się wrócić.:] Nastawiam się głównie na modelowanie samochodów, gdyż jest to moja pasja i chce się tego nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markowski

Czy nie prościej zalogować sie na 3dpalace i sciagnac to z ich strony chwilowo faktycznie nie szlo tego sciagnac ale teraz bez przeszkud morzna se zessac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności