Skocz do zawartości

video post - problem


Bieniek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka sprawa.

Otóż, gdy chce zapisać scenę w video poście jako klatki lub film od 1-100 lub od jakiejkolwiek klatki do jakiejkolwiek to spotyka mnie pewien problem:

klatki te zapisuja sie bez oswietlenia!!!

szukalem w ustawieniach, ale cos nie moge znalezc- prosze o pomoc:)

 

druga sprawa - jak mozna zapisac pojedyncza klatke bez pewnego koloru? zawsze gdy wylacze kolor i chce go tak zapisac - on i tak zapisuje sie we wszystkich kolorach - jedyny sposob jaki znam to pozniej wylaczac go w pain shop pro:)

 

ok, z gory dzieki za odpowiedzi i sry za takie banalne pytania:)

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bieniu-owi nie chodzi o to ze mu videopost zapisuje klatka za klatka tylko o to ze nie bedzie renderowal klatki i recznie jej zapisywal bo tylko wtedy jak rozumiem ma to co oczekiwal.

 

niestety Bieniu nie znam rozwiazania twego problemu jednak poszukaj i poczytaj o moim problemie zwiazanym z videopostem. moze lektura tamtego watku naprowadzi cie jakos. moje podejrzenie sa takie ze w moim przypadku pomogla instalacja maxa 7 jako drugi do juz zainstalowanego maxa 6. nie wiem jakie to ma powiazanie ale faktem jest ze po tym zabiegu videopost przestal mi wariowac. jak masz mozliwosc sciagnac trial maxa 7 to sprawdz nic cie to nie bedzie kosztowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności