Skocz do zawartości

obiekt 3d: kula śnieżna


robercikh

Rekomendowane odpowiedzi

za względu na zbliżające sie święta postanowiłem zrobić jakąś grafe świąteczną no i z moim natchnieniem udało mi sie stworzyć kule śnieżną. jakiś master w grafice 3d niejestem wiec pracka wygląda tak a nie inaczej.

 

kulkafinal1mini3jr.jpg

 

obrazek w 1024x768

zrobione to jest przy użyciu 3ds maxa 6 i brazil r/s

 

 

przy okazji chciałbym wam złożyć najlepsze życzenia z okazji świąt bożego narodzenia, abyście tworzyli więcej wspaniałych pracek i mieli wiecej natchenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Powiem Ci ze klimat jest i kojazy sie z pierwszymi produkcjami PIXARA, jedyne co mi sie nie podoba to za slabe cienie... prawie ich nie widac, szkolo tez moglo by byc lepsze ale sa swieta i nie bede sie czepial.

W srodku tej kuli jest taka sama kula, to jakies przeslanie ma byc;) alboco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przesłanie to nie wiem, ale mocno nawiązuje do jednego opowiadania Philipa K. Dicka (jednego z lepszych wg mnie, ale tytułu niestety nie pamiętam)

co do samej pracki - faktycznie oswietlenie jakies bardziej konkretne by sie przydało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten prezent tam dosc duzy, ktos jest sczcodry i daje w prezencie malucha-limuzyne?

 

ale podoba mi sie pomysl. (kulki, jak sie przypatrzysz, to zauwazysz ze juz pierwsza kula znajduje sie w kuli, czyli w sumie sa co najmniej 3 kulki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet niewiedziałem, że moja pracka nawiązuje do jakieś powieści. możeci mi też powiedzieć o co chodzi z tym że przypomina stare prace pixara?? bo toy story to mi to zabardzo nieprzypomina :P :P :P .

ogólnie pracka było robiona bez jakiegokolwiek pomysłu. co do tego światła to sie z wami zgodze, brak jakiegoś konkretnego oświetlenia. ale i tak w porównaniu do tego co spłodziłem na święta rok temu (lepiej tego niepokaże) to jestem zadowolony.

z okazji świąt macie tu jeszcze kartke świąteczną

zyczenia9pp.jpg

 

wszystkiego najlepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności