Jump to content

olympus czy HP


jckob

Recommended Posts

Osobiście nie mam nic przeciwko produktom Olympusa - wręcz przeciwnie! Ale w tej sytuacji wybrałbym produkt HP. Ten model Olympusa miał już swoje lata świetności dość dawno temu, poza tym były z nimi kłopoty techniczne np. autofokus nie ostrzył jak należy!!! Po udanym modelu 720 jego następca 730 równie szybko zniknął z rynku jak się na nim pojawił! A model 725 nie wiadomo co to ma być? Połączenie cech obu modeli? Tylko których cech dobrych, czy złych?

Obstawałbym przy HP - to produkt nowszy technologicznie!

Link to comment
Share on other sites

http://www.benchmark.pl/artykuly/aparaty/HP_945/strona-1.html

za nic nie kupiłbym tego hp z jednego powodu - brak stopki dla lampy, poza tym to zawsze hp, a olympus wydaje mi sie lepszym wydatkiem.

W tej klasie cenowej zobaczyłbym jeszcze canony a90, czy inne modele z tej serii (nie wiem jak się kształtują ceny poszczególnych modeli), albo poszukałbym canona g5, może gdzieś jaszcze maja na sklepie, choć wątpie (tu wydatek ok 2000 zł), albo używanego. Aha, zajrzyj na http://forum.swiatobrazu.pl/foto Do MarekG: c-720 od c-725 różni sie tylko formatem obsługiwanych kart (sd w c-720 i xD w c-725 o ile sie nie myle)

Link to comment
Share on other sites

dzięki za objaśnienie różnic:)

Canon A95 to produkt mocno rekomendowany - niecałkiem-głupiutki kompakt oferujący znakomitą jakość zdjęć, zaawansowane tryby pracy, odchylany wizjer, a nawet częściowo metalową obudowę. Do G5 brakuje mu kilku istotnych cech, nie mniej jednak jest wyraźnie tańszy od starszego brata. Niestety 3 krotny zoom dyskwalifikuje go w pewnych sytuacjach.

Niestety tu już każdy powinien sam sobie wskazać cechy - które mu pasują. Jedni wolą szybki, sprawny kompakt wchodzący do kieszeni, inni konstrukcję pseudo-lustrzanki z wizjerem i dłuższym zoomem - każdy ma swoje wady i zalety.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy