Skocz do zawartości

realna symulacja fizyki płynów


Gość Karawan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...ja uważam że nie ma się co dziwić że piractwo jest. Ile to można sobie rządać za plugina: $ 2,270.00 [killer] można nieźle się zdenerwować. Tylko problem jest w tym że nie dużo ludzi go kupi, a jeszcze trudniej będzie go znaleźć i ściągnąć z neta. A wogóle z kąd można sobie posiągać te pluginy bardziej znane jak VRay i jakieś tam inne, skąd wy je macie? :) [co?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci moge dac brazila, ale dopiero w maju więc narazie cisza!!! skad mamy - od kumpli, skad maja kumple? od swoich kumpli, itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest narazie źle, bo 3D Max 5 - mam. I Brazila r/s 1.0 też sobie załatwiłem. Tak tylko pytam na przyszłość, właśnie może któryś ma i by na ftp wrzucił albo ja bym sobie ściągnał, ale to później narazie to co mam mi wystarcza. Muszę ten program przynajmniej opanować w połowie aby się brać za inne bajery. Narazie z Max\'a jestem null:(. Jedynie co umie to używać tych gotowych firug, zmieniać ustawienia w nich, materiały do nich dodawać no i rendererować. Najbrdziej co mi sprawia problemu to modelowanie. Nie wiem wogóle jak się za to zabrać niby czytam te tutki, ale coś mi nie chce formować (trudno - ale w końcu dojdę z tym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności