Skocz do zawartości

Scena 3d:Basen


Andrejkoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z tą scena jest ona renderowana w final renderze a poniewaz dopiero poznaje finala scena nie wyszla za realnie zresztą zobaczcie sami.Prosze o pomoc i wskazówki jak mozna by polepszyc ta scene np. pozbyc sie czesci niebieskiego sufitu i niezaladnych odbic kafelkow na wodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

To jest chyba jakis bardzo plytki basen :) Oswietlenie jest sloneczne, bo cien pada prawie do polowy zbiornika? Fajne rozwiazanie z kafelkami na scianie, ale jego ksztalty (brak przejscia kolo sciany) wyglada jakos bardzo.. hmm... nieprzyjemnie i troche jakby to bylo budowane jakies... 15 lat temu?:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje sie plytko bo to efekt zalamania przez wode ;] zapewniam cie ze z takeij perspektywy gdybys poszedl sobie na basen bylo by podobnie ...

 

okropna rura ... bleeeee wywal ją ... i wstaw jakies systemy klimatyzacyjne ...

 

swiatla tez bym zmienil ... http://www.erco.com

 

kolorystyka jest juz dosyc oldschoolowa ;] ale ogolnie sprawia przyjemne wrazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi basen w rzeczywistosci jest gleboki jak pisal Marcin to efekt zalamania przez wode czyni ze wyglada jak plytki. A czy wie ktos co moze byc przyczyna niebieskiej czesci sufitu i jak ja usunac.Znacie jakies odresy stron o final renderze? bo chcialbym sie z nim blizej zapoznac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod takim kontem padania swiatla, czesc czastek po prostu sie odbija od powierzchni wody. Nie wiem tylko czy to niebieski kolor ma byc. Moze pomoglo by jakies omni lub inne swiatlo w tym miejscu gdzie sufit jest niebieski, z ujemna wartoscia Multiplier na minusie. Tylko czy ten odcien az tak przeszkadza? Ja na Twoim miejscu bym go nie usuwal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym poprawił tafle wody. Jakaś taka nie naturalna. Dodałbym do niej małe fale, ale tak by dobrze wyglądał efekt odbijania otoczenia. Równiez by siadła kaustyka, ale nie wiem na jakim poziomie intensywności przy takim świetle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności