Skocz do zawartości

program mi wolno chodzi co mam robić ????


Grom

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem z 3d studio maxem mam całkiem niezłego kompa athlona 2000+ karte graficzna radeona 9600 pro i 512 ram a program chdzi mi jak krew z nosa:(co mam robić plz co mam robić jak go skonfigurować jestem poczatkujacyu i narazie zajmuje sie podstawami ;)niech mi ktoś pomoże głownie to mam problem z tym że jak zaczne tworzyć bardziej skomplikowany model co ma wiecej polygonów to wtedy rwie i w oknach mam problem z trafianiem na vertexy albo polygony.Rendereuje sie terz wolno,głownie jak dodam mgłe i światło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Customize/Preferences/Viewports/ Na dole jest sekcja Display Driver i przyciski Choose Driver i Configure Driver.

Proponuje zmienic sterownik np na Direct 3d. i wybrac tam odpowiednia wersje DirectX. Zapewne masz zainstalowane Direct X9. Wydaje sie, ze Twoim problemem jest sterownik ekranu dla maxa. Po zmianie sterownika zrestartuj max'a i sprawdz roznice. Driver Software'owy sluzy raczej do koncowego renderingu, a nie do pracy nad modelowaniem itp.

 

Neosim

 

Zapomnialem..

Lub w menu start w grupie programy/discreet. Jest Change Graphics Mode. To prawie to samo tylko brak guzika do konfiguracji Drivera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności