Skocz do zawartości

Living Dead: Resurection


Sajan21

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki bardzo SID[lol] A te paznokcie to zrobiłem osobno tylko ze pozniej je polaczylem ale chyba masz racje nie bede tego w taki sposob laczyl. Wieczorem powinienem cos zamiescic. Pozdrofka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nareszcie!! Najmocniej przepraszam ze nie bylo zadnych updatów ale mialem straszne problemy ze sprzetem. Najpierw padł mi komp a pozniej jak wszycho zrobilem to nie moglem sie zalogowac na te strone!! Probowalem wszystkiego wysylalem zapytania o haslo i lipa. Zalozylem sobie nawet inne konto i tez lipa. Nie wiem co stalo sie teraz ale nareszcie sie udalo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mystic \"synu mój\" :) studiuje inżynierię komputerową chociaż chodzą słuchy ze maja mi zmienic nazwe na informatyka :). A specjalizacje wybralem sobie sieci komputerowe bo grafika to u nas taka kicha ze tylko autocad i photoshop :(. Doksztalacam sie wiec w Max\'ie sam :). Ale slyszalem ze w Poznaniu jest taka szkola ze przez caly rok jedyny przedmiot to Max :). Jezeli to prawda to moze jak skoncze te studia i zaczne robic magisterke to moze sie blizej ta szkola zainteresuje. Niedlugo zamieszcze update. Milo byc znowu z wami :D [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności