Skocz do zawartości

Audi A4 Avant


Gość Indorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Indorek

Triple X co się tyczy lamp, to zastanawiam się czy je teraz robić czy lepiej wpierw porawić siatke samochodu, a światła później gdyż będą osobnymi elementami?? Lecz może masz rację w wolnej chwili zobaczę czy będę potrafił to jakoś wyprofilować ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

Dzisiaj rano naniosłem małe zmiany \"kosmetyczne\" Okazało się że źle :( będę musiał znowu się cofnąć o kilka plików w tył, źle dałęm uszczelkę w dzwiach:( no cóż ale umieszczam pare renderów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

Pablo przy, Tobię rację i sam nie wiem czy dach nie jest zbyt szetoki:( Lecz tak mam niby na tych swoich rutach z sieci i niby się zgadza, lecz model jest do ..... bani - delikatnie mówiąc :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

Naniosłem kolejne drobne zmiany, min. koło światełek, porozdzielałem zdeżaczki od maski i takie tam rzeczy. Lecz doszedłem do wniosku że muszę jeszcze raz przestudiować to Audi A4 Avant i od nowa wymodelować - Pewnie się już do tego przyzwyczailiście, ale mówiłem że nie wiem czy dokończę to Auto :(;). Mam tylko pytanie czy wiecie skąd pościągać zdjęcia tego modelu?? narazie maska mnie interesuje ;) Jeszcze się zastanawiam czy nie modelować tego \"splainami\" ?? Postaram się jutro umieścić PrinScrina z \"zaczątkiem\" siatki w technice splainami i powiecie mi jak mam \"ciąć\" aby było dobrze bo znowu będę siedział pare godzin i lipa wyjdzie. Dobra więc juz zmykam do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

Od jutro sesja, ale wczoraj znalazłem chwilkę wolnego czasu aby porobić w Max\'e :D Jak tradycja nakazała zaczołem robić model od początku ;) wszystko by było spoko gdyby nie fakt iż znowu jest pełno błędów i obawiam się że znów muszę robić od początku :( taki żywot \"niestarannego\" grafika he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

Zapomniałbym dzisiaj na uczelni na szybkiego zeskanowałem fotkę nowego Audi może już zacznę jego robić - mam szansę na skończenie tego przed pojawieniem sie kolejnej wersji ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

Triple X ta ale czy jest szansa żebym mógł z tego zrobić jeszcze dobry model Audi A4 Avant? Bo Wy się znacie bardziej i już możecie mi powiedzieć że z jakim problemem moge sie nie uporać, sami wiecie o co mi chodzi... bo zanim przejde do dalszej części modelu chcę abyście mi powiedzieli co mam teraz zmienić gdyż siateczka jest mniejsza i jakoś się jeszcze mogę połapać a zmiany są możliwe do zrealizowania. Pozdrawiam i liczę na konkretne podpowiedzi, albo krytykę

;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wdlug mnie dobrze Ci idzie ::))) tylko mala uwaga...nastepnym razem jak bedziesz pokazyuwal samochod z widoku perspektywinczgo to rob to za pomoca kamery a nie widoku z Usera ok? bo potem jest dziwny FOV i zle to wyglada..

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

apropos wyjaśniam że specjalnie umieszczem takie sporawe obrazki żebyście mogli lepiej dojżeć błędy ;) no a później mi podpowiedzieć / pomóc mi je zlikwidować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

no i mój cholerny problem - czemu tak jest że jak zazegnamy jeden problem to pojawia się kolejny?? :( - to już czwarta próba wymodelowania tylnich dzwi w tej wersji modelu :( i ......... szkoda słów nie wiem jak mam zrobić je poprawnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

Pablo sorki nie zobaczylem Twojej uwagi, wybacz ale tak szybko te zdjęcia umieszałem że... ok nastepnym razem postaram sie zlikwidować \"zniekształcenia\" wynikające brakiem kamery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

sikham wybacz nie moge tego zrobić gdyż jestem w Caffe, może bez tego da sie jakąś wskazówkę napisać z Waszej strony ?? Żartuję sobie jutro postaram sie umieścić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

problemik polega na tym iż z jeden strony dzwi mam inną ilość \"fejsów\" niż po drugiej - tam gdzie jest nadkole i nie wiem jak z tym dać sobię radę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

co prawda nad ranem posiedzialem nad tymi tylnimi dzwiami i troszkę je poprawiłem ale umieszczam jeszcze tą siatkę o którą sikham prosiłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

jak widać na powyższym obrazku problem polegał w mojej nie dokładności modelowania :( Po paru próbach - niestety nie owocnych - zlikwidowania \"nierówności\" w tamtych miejscach doszedłem do czegoś takiego co jest jeszcze dalekie od ideału :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

jest ok, sproboj zrobic szpare i wytloczyc blache do srodka na jej koncach, powinno byc dobrze.. zobaczymy jak to zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

Marcin_PS i tu jest problem iż vertexy są połączone :( Zamieszczam obrazek już z poprawioną wersją jeszcze nie to ale lepiej - przynajmniej jak dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

AcidBoyXL co do wytłaczania blachy zrobie tak jak mówisz, lecz wpierw chcę \"dopracować\" podstawowy wygląd, aby póxniej nie mieć problemów ze zbyt dużą ilością lini ;)

Dobra a teraz kolejne uaktualnienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

no i tak tu już widać że klapa nie wygieła się tak jak powinna :( Czy zaczynają się kolejne schody ?? Tak na marginesie rzuty auta którymi dysponuję - ściągnięte z sieci - odbiegają od rzeczywistej formu auta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż renderek z białym materiałem i z ramery - taki bez odbić a co do kieprawego niejsca to chyba wiem ( mam plakat rs4 w pokoju :] )

 

masz żle linie drzwi bo u ciebie krawędz drzwi jest dogieta do nadkola a powinno być odwrotnie drzwi płaskie a nadkole zaokrąglone

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności