Skocz do zawartości

problem - błąd [code1]


Gość marschal44

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marschal44

mam problem z samym włączeniam maxa (wersja 4.2)... ładuje się program i wyskakuje mi błąd \"component of authorization is missing , program will exit

\" czy coś takiego, robiłem reinstall programi pare razy już, authorization code podawałem, nie wiem co z tym zrobić, wcześniej mi wszystko działało. mam win 98, z góry thx za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj,

moze byc pare przyczyn, dlaczego Ci to wyskakuje

 

1.) dodanie nowedo sprzetu (drukarka, scaner........)

 

2.) Produkty firmy Symantec (NU , N Antyvir, cleaner.....) .......na stronie microsoftu pisze jak sobie z tym poradzic,

Symantec tez cos wspomina

chodzie o zmiane kluczy w registry odpowiedzialnych za rejestrowanie softu

Sama deinstalacja AV nie wystarczy.

.....

to nie jest C-Dilla

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marschal44

na początku dzięki za zainteresowanie ;)

 

sou:

robiłem pare razy reinstall w ten sposób: uinstalowałem program, a potem wyrzucałem katalog cdilla i 3dsmax 4.2 , instalowałem ponownie i porogram się uruchamiał normalnie, wszystko działało jednak tylko przez jakiś czas tzn. po średnio 2-3 uruchomieniach maxa znowu mi burak wyskakiwał, więc żeby sobie troche podłubać w maxie musze robić reinstall więc jest to wkurzające.

 

żadnego nowego sprzętu nie dodawałem

 

ten trik z datą wyprubuję i mam nadzieję , że zadziała . Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy

 pojawia sie gdy wchodzisz do i-netu a nastepnie uruchamiasz maxa?

 

moze cos sciagales i zainstalowales?

 

masz pewnie W2k i SP2 wiec zobacz u managerze urzadzen przy opcji (\"pokaz ukryte urzadzenia\"........czy jakos tak w polskim W2k) i zobacz czy nie doszly jakies nowe pod \"nie PnP-Sterosniki\" (czy jakos tak w polskim W2k;).sorry)

Zobacz tez w \"Zarzadzanie\"---> \"Uslugi\"---->C-DillaSrv.............w jaki sposob jest ustawiona? powinna byc ato, moze sie deatywowala.?

applikacja jej (CDANTSRV.EXE)powinna tez wystepowac w PnP ....

 

mozliwe , ze przy instalacji czegos nowego sie troche pogryzly........., lub zlapales wirusa,

a moze jakis update robiles?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marschal44

sou, trik z datą nie działa :/

 

prawdopodobnie mam wirusa, bo niedawno reinstal windy 98 był , a code1 dalej wyskakuje... teraz sprawdze dysk jakimś antywirem thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie nienawidze tych bledow[killer]!! za kazdym razem gdy cos takiego sie pojawia wyglada podobnie a chodzi ocos zupelnie innego. raz o pliki *.dat w ukrytym folderze C-dilla, innym razem o cos znowu innego. tu sie po prostu zabic mozna!!

 

 

ktos mi kiedys powiedzial ze max jest chyba najbardziej niestabilnym programem - coraz bardziej sie z tym zgadzam!!

 

 

zycze by nikomu nigdy nie wyskakiwaly takie debilne bledy

 

 

PS sorry ze ten post nie wniosl nic do rozmowy, ale nie moglem sie pows3mac zeby troche nie namarudzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności