Skocz do zawartości

Scena 3D: Ładny kraj


Rekomendowane odpowiedzi

Może nie nowoczesny, ale ładny.

 

Kilka słów o pracy. Wykonałem ją w 3 weekendy. Jestem z niej zadowolony. Jedynym pluginem był brazil. Do rozmieszczenia trawy i zboża użyłem Scattera (podziekowania dla FotoAsa

za wykład).

 

--EDIT--

Obrazek w wiekszej rozdzielczosci. Dzieki Leru za tutoriala. Fakt - trawa rosnie w kepach.

 

Kraj3h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm... jak na bajkowy klimat to ok, ale cos z ta kolorystyka jest strasznie nie tak. Moze ta zielen odstrasza i ten blur za zbozem... No i ta chmurka jest fatalna nawet jak na bajkowa, taka rozmazana plama na niebie. Niebo znow zbyt jednolite, za ciemne w stosunku do oswietlenia. Liscie na drzewku sa jakies takie kluchowate bez szczegolow. Popatrz na mur, ile tam dales szczegolow. Poprostu stylistycznie nie pasuja. Byc moze sie myle ale tak odbieram ta prace. Niech wypowiedza sie lepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panie Obywatel, mi się podoba i widzę postęp :), tak trzymaj. Miły, sielankowy klimat. Tło by wymagało dopracowania (inny kolor niebieskiego ? chmurka troszkę bardziej pełna?), jak również i trawa (bo teraz jak mniemam to składa się z pojedynczych źdźbeł (tak się odmienia ? :P) ).

 

Przy okazji alternatywna trawa http://67.15.36.49/team/Tutorials/grass_tut/grass_tut.asp

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności