Skocz do zawartości

scena 2D - the_gate


slizgi

Rekomendowane odpowiedzi

Uniesienaimi i upadkami moralnymi... czyt nudzielm sie :) Troche czasu to zajelo, bylo tysiac peincset sto dziewiecset wersji obrazka az dotrwalem do finala.. zostawim w spokoju i ujawniam publice ;) pozdr All :)...

 

the_gate.jpg

 

aha photoshop i tablet oczywiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sporo poprawiles, ale czepiam sie dalej ;) Ciagle mi to wyglada na scenografie. Skaly przez braz wygladaja jak wyciosane z drewna. Niebo juz nabralo przestrzeni, ale przydaloby sie zroznicowac kolor. I jak dla mnie za mocne sa generalnie kolory i za duzo czerni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie nie przemyslane troche kolorystycznie, dalej zielone niebo i brazowy kamien, takjabky obie rzeczy kompletnie na siebie nie oddziaływały. sprobuj dodac jakis ogolny ambient, zmienilbym kolor nieba lub uzaleznil od niego troche skaly. staraj sie unikac cieniowania poprzez zmienjszanie jasnosci koloru do czerni, prawie zawsze bedziesz mial przepalona prace przezto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jest cysterna-zabawka tam na srodku? fajny detal, pasuje przez to ze kompletnie nie pasuje, lubie takie cos.

za to planety na niebie mi sie nie podobaja, ale nie przejmuj sie, jeszcze nigdy nie czulam sympatii do planet na niebie.

zrobilabym niebo bardziej pod kolor skaly, a ogolnie bardziej szarawe kolory.

ale tak wogle to praca sprawia dobre wrazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie lewa strona obrazka[mam na myśłi ziemie..wygląda jak niedokonczona ..za mało w tym elemeńcie pracy włozyłeś]...expertem nie jestem bo jestem jak na razie w tablecie kąplenym nowicjuszem..ale przejżalem od groma tutoriali i porównując tutk do twojej pracy ta część wydaje się nie dokończona wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu" - cytuję samego siebie.

 

Mnie sie tam podoba, niedociągnięć nie widze, kolorystycznie dobre, ogólnie sprawia wrażenie.

 

Klimatem (ta przyczepa) przypomina grę "Zak Macracken and the Alien Mindbenders", czasem sie tym nie sugerowałeś :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności