Skocz do zawartości

Unia Europejska?


Gość etam

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie odwoluje do pytania i powiem tak: opowiedzenie sie za TAK/NIE to jest swego rodzaju podpisanie przez nas, obywatelui dokumentu. jak mozna podpisywac dokument nie znajac wszystkich postulatow - waronkow, na ktorych wstepujemy do UE. przeciez do dania referendum nawet nie przetlumaczylismy do konca wszystkich punktow. podaja nam tylko, ze marchewka to owoc i ze jablka musza miec odpowiednia srednice... pierdole takie glosowanie... ale juz jest po wszystkim i moje slowa nic juz nie zmienia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o kurcze ale wyluzowaliscie.... polityke wrzucic do dzialu \'na luzie\' to przesada ;)

 

jesli chodzi o mnie to i tak glosowalem na tak ale bynajmniej nie jestem optymista jesli chodzi o ue. pozyjemy zobaczymy. [boje się][boje się][boje się][boje się][boje się][boje się][boje się][boje się][boje się][boje się][boje się][boje się][boje się][boje się][boje się][boje się][boje się][boje się][boje się]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

 

Dlaczego? Bo prognozy lepszej polski w takim wypadku sa za ok 20-30 lat. Heh dzieki, ale co mi po tym? Dzieci beda mialy lepiej? Brednia jezeli ojciec bedzie zjadany podatkami i cenami jeszcze bardziej niz teraz to dzieci beda mialy calkiem przesrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności