Skocz do zawartości

obiekt 3D: Robot


technoon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja bym tą "stope" jakoś ukształtwoał zeby było widać przod tył np. te bocze podporki zmiejszył... no ale to jeszcze zalezy co to ma być za robot humanoid.. czy niewiadomo co...

 

A tak jeszcze z ciekawości sie zapytam jak ty go robisz, to wszystko jest jeden obiekt i extude czy większośc elementów to inne obiekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!!

 

 

MUSZE ZMIENIAC avatar?? KONIECZNIE?

PRZECIEZ NIC ZŁEGO NIE PRZEDSTAWIA!!

 

a co do robota to ta przenia czesc jest dłuższa... moze tu tego nie widac... wrzuce nastepne renderki jutro moze... no narazie noga ... w koncu to wim czyli IN PROGRES a od czegoś trzeba zacząć :))

 

pozdrawiam

i dziekuje za komentarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo widze, ze zacząłeś Mecha tak jak ja kiedyś ;).

 

Tylko pamietaj o proporcjach i agresywnym wygladzie, nie chcialbys chyba by twoj mech przypominał Pokemona albo innego Chocobosa ;) ?

Nóżki ładne, bede odwiedzał ten temat z racji tego, że roboty to moje ulubione obiekty 3d :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tu sie zgodze z ziomusiem zmien ta kabine na cos inszego bo ta rzeczywiscie wyglada jak monster malacz hehe:d nozki fajne tylko troche oklepane ale coz liczy sie jakosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez nie jestem zadowolony z tej kabiny bo strasznie dretwo to wyglada....

 

a praca pochodzi z tutka z 3d palace ...

 

ale zrobie go do końca tak jak podaja i zmienie te kabine bo mi sie nie podoba... tylko musze jakies referencje znaleźc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś kiedykolwiek w Mechwarriora np ? Jeśli nie to poszukaj sobie, obrazków do tego jest pełno, najlepiej z 3 lub 4tej czesci.

 

Ta budka nie wyglada jak od malucha ale jak od traktora niestety.

Po pierwsze to zmniejsz kokpit i wywal te rurki, a najlepiej zacznij sam od początku ^^.

Zrób mu szescianowa obudowe,a sama szybe zrob okrągłą lub tudzież taką ładnie wyciosaną, ale nie płaską.

 

 

Mirach napisał:

"Tia, znam tego robocika. To Sentinel z Warhammera 40K"

 

Mirach oświeć mnie, bo nie kojarze tego robota wogóle, a troche w W 40k siedze :P (może ja ślepy jestem ^_^?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacu: ja siedze w Warhammerze 40K tyle ze przygladalem sie kilku bitwa :) Zupelnym przypadkiem ktos mi pokazal kiedys ten model i powiedzial ze to Sentinel Imperium. A w ogule to na wstepie do tego tutoriala pokazuje gosc pudelko do modelu i tam pisze Sentinel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekam na animacje i ciesze sie ze ta kabina to juz przeszłosc. aha jak by ci sie chciało to zrob temu robocikowi troche kabelków bo taki pusty sie wydaje troszku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grifi: http://www.3d-palace.com/video.php?vid=28

Technoon: w sumie to mozna sie jednak czepiac, a czepiac sie mozna o to ze caly robot wygląda bardzo "technicznie" i kanciascie, a glowa jest organiczna wręcz. Szczegolnie te kolce z tylu na dole wyglądają dziwnie. No i Husky ma racje z tymi kabelkami, ale ja sam jak robilem roboty to staralem sie unikać kabelków jak ognią bo pozniej się walają wszędzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łeeee. A myślałem że otexturujesz go na takiego realnieszego stworka - zarąbiście tylko szkoda że wygląda jak lego... taki był twoj zamiar? jak tak to pięknie Ci się udało a jak nie to ja bym popracował nad texturkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda jak robot - zabawka, żeby to zmienic, dałbyś inne kolory, inne proporcje (np te rury do gunow mogłybybyc cieńsze) i inne trochę materiały - te rury np z metalu, a nie z gumy.

poza tym fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uch wiem, że to twój model i twój pomysł ale ta pieszczocha na szyi jest naprawde zbędna.

 

Wąty tyczą się też kabiny, zero przemyślenia. Skoro nogi są kanciaste to zrób kabinę kanciastą, nie mieszaj, bo wygląda to niestety tragicznie :(.

 

Weź się w garść i popraw to ^^, bo zapowiadał się naprawde fajny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności