Skocz do zawartości

[scena 3d]My Town


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Juz od pewnego czasu nosze sie z zamiarem stworzenia takiego hmmm "fantastycznego miasta" bardziej w sensie pomysłu aniżeli wykonania :)

Nie będe ukrywał iż troszke zaczerpnąłem z serii Final Fantasy, mianowicie latające w statki, jednak w wydaniu troszke futurystycznym, całe miasto będzie wzorowane na brudny industrial za 100 lat :>

 

Jako że komp nie wydoli u mnie az takiego obciazenia jakie chciał bym wykonac, podzieliłem obraz na 3 czesci //doki morskie, port//wieżowce//oraz niebo(statki, sterowce etc)//

 

Jak narazie tworze częsc pierwszą miasteczka mianowicie doki, jest to zaledwie początek, co do modelowania, musze oczywiscie jeszcze poprawic ogromną ilość bugów, dodać szczegóły, dodac jeszcze z parenascie elementów i wszystko to jakos posegregowac. Jakies sugestie ? Pytania? Uwagi? Krytyka ? :>

 

Greetz

 

DOKI beta bety od strony alphy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No ja bym chyba też radził od razu teksturki radził robić. Żeby się później nie okazało, że się na tej części przejedziesz. Szkoda by modelowania było. Oczywiście życzę jak najbardziej udanej pracy, ale wiem, że jest cała masa projektów, które nie wytrzymały 'próby tekstur'.

Ale projekt ciekawy, czekam na update'y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności