Skocz do zawartości

SCENA 3D:pokój i aparat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witamy na forum :D na wstepie przeczytaj regulamin i popraw nazwe wątku. co do prac to przyjemne modele ale gryzą maxowe tekstury, no i oswietlenie takie sobie, tak samo jak reszta materialow. gdyby byly dobre rendery - bylyby to naprawde dobre pracki ;)

 

pozdrawiam ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przepraszam za to niedociągnięcie z watkami, obiecuje poprawe.

Jeśli chodzi o tekstur zgadzam sie w scenie z pokojem jest ich multum takich tekstur,(na swoje usprawiedliwienie mam toz ekończylem ta prace ze 3 miesiące temu) Aparat jest swieżo zrobiony(wczoraj wieczorem) myśle mu dorobić jakieś otoczenie, może jak w atelie.co do oświetlenia uchylam głowe i wiem że muszę jeszcze dużo ćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obiecuj, tylko poprawiaj ;). Jak na pierwsze prace, to niczego sobie. Kome wytknął zdaje się już większość błędów. Pozdrawiam.

 

PS: Co oznacza ta ikonka "Report bad post"? Zauważyłem, że wszyscy użytkownicy forum ją mają ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, podniosłeś mnie na duchu. Zdaje sobie sprawę ze moje pracki są do kitu i spodziewałem się ze będzie duża krytyka,( chyba nie było tak najgorzej). Musze ci powiedzieć ze to nie są moje pierwsze prace, przeciesz nie możliwością by to było gdybym usiadł do maxa i zaczął robić nawet takie G… prace. Wcześniej robiłem jakieś pierdoły i poznawałem samego maxa te prace są najlepsze jakie zrobiłem. Ten pokuj skończyłem w grudniu a aparat jeszcze kończe. W maxsie bawię się tak od około roku.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, podniosłeś mnie na duchu. Zdaje sobie sprawę ze moje pracki są do kitu i spodziewałem się ze będzie duża krytyka,( chyba nie było tak najgorzej). Musze ci powiedzieć ze to nie są moje pierwsze prace, przeciesz nie możliwością by to było gdybym usiadł do maxa i zaczął robić nawet takie G… prace. Wcześniej robiłem jakieś pierdoły i poznawałem samego maxa te prace są najlepsze jakie zrobiłem. Ten pokuj skończyłem w grudniu a aparat jeszcze kończe. W maxsie bawię się tak od około roku.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności