Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Pontiac TransAm'82 i Przywitanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jestem tu nowy, mam 12 lat, a grafiką interesuję się od pół roku.

Chciałbym przedstawić model Pontiaca TransAma '82 przerobionego według potrzeb serialu "Knight Rider". Proszę nie mówić o błędach bo troche ich jest...

 

(Aha, proszę moderatora o przeniesienie tego tematu do galerii prac 3d, bo przez pomyłkę umieściłem ten temat w złym forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam na forum !

...o Boze ale ja jestem stary juz niedlugo bede chrzakal jak dziadek stal ale to tak BTW a jesli chodzi o prace to poczatki jak to poczatki... choc nie postarales sie za bardzo. W czym to bylo tworzone ?? Model bardzo prosty, mogles chociaz kika szczegolow jeszcze dorobic. Jakies wnetrze ?? Natomiast najbardziej intryguje mnie to czy to jest wogole render czy widok z view portow ?? Brak jest jakichkolwiek materialow. Mozna przeciez troszke poczytac, popytac i zrobic mu jakis lakierek, normalne szyby itp.

 

Tak czy inaczej raz jeszce witam i zycze powodzenia w dalszej pracy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh o ile mi wiadomo sa juz rendery dla Rhinoceros'a (choc glowy sobie urwac nie dam bo nie pracuje w Rhino)to raz a dwa zawsze mozna siateczke wrzucic do max'a i potraktowac np Brazilkiem czy V-Rayem bo ten sposob prezentowania prac troche w oczy kole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze jestem poinformowany to jeszcze nie ma rendera na skale vray'a do rhino :P jedyne i czym czytałem to ze podpisali kontrakt z kolesiami od brazil'a. Pracka ładne a raczej model - możesz pokazac sjatke i zrobic render pod maxem jesli masz takowego ;) pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety 3DS Maxa jeszcze nie mam, ale niedługo skądź się go wykombinuje :)

Siatka- No, ja użyłem tylko funkcji łączenia w rhino, a ten program sam zrobił taki bigos- tak więc pokażę:

 

KITTsiatka.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności