Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Audi A3


Gość konrad_89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość konrad_89

Oto mój najnowszy model. Wiem że ma wiele buguw więc wskażcie co da się poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Konradzie ... Blood chcial wyrazic jedynie krytyke co mu wolno .. to forum gdzie mozna mowic co sie mysli o pracy ... musisz uwzglednic ze krytyka moze byc ostra ...

 

i sa 2 wyjscia ..

 

bedizesz sie wqrzal az nerwicy dostaniesz albo przychylisz sie do komentarzy ;]

 

troche loozu ... ;]

 

model zeczywiscie nie jest najlepszy ... widoczne szczeliny pomiedzy rowkami a szczegolnie w bagazniku ... troche za duzy chamfer dalec bo po MS zrobil sie efekt roztopionej plasteliny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość konrad_89

Z tymi szczelinami to było zamierzone tylko cienie nie wyszły jak trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pokojowym juz nastroju powiem jeszcze tylko zebys pamietal ze jestes w miejscu publicznym i obowiazuja tu pewne zasady. Odzywki typu "zrob lepszy" gdy nie mozesz sie pogodzic z krytyka modelu nie sa mile widziane.

 

Peace

 

Do postu nizej:

To wyobraz sobie ze chcac korzystac z forum i unikac takich sytuacji bedziesz musial sie zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra konei cofftopicu panowie ...

 

Konrad ... powaznei ci powiem ... idz sie przespij ... tylko nie traktuj tego jak o atak personalny ... ;] mowie jak najbardziej powaznie ... jeszcze powiesz cos nie odpowiedniego i dostaniesz bana ... na naszym forum jest teraz stan wojenny i Modernatorzy sa wqrzeni ...

 

na przyszlosc

 

kaza krytyka ktora nei jest atakiem co do twojej osoby jest wazna ... nawet najostrzejsza ... zjezdzająca prace na maxa nie jest bez powodu ... wiec przyjmij ją i sprubuj cos z niej wynieść ... jestem tu pewien czas (moze nie tyle co niektore osoby i nie mowil bym tego jezeli by tak nie bylo ... poza tym chyba mowia prawde ...

 

jeszce jedna uwaga ...

 

w kazdym twoim poście jest cos takiego jak [EDYCJA] zamiast pisania jeden post po drugim (co jest rownowazne ze spamem) mozesz edytowac i dodawac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, drugi "trans-antlantyk" się robi w tym wontku. Już myślałem, że będzie jakaś super wypas praca, ponieważ tyle postów.

Nie znam się na samochodach, ale muszę się zgodzić (Ty Konrad zresztą też), że to Audi nie jest idealne. Ale jeżeli zaczynasz, to jest całkiem nieźle.

 

PS: Ja też mam 15 lat i dopiero co zacząłem Maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności