Skocz do zawartości

Pomocy model auta


Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witam. Mam dylemacik. Jak widać na obrazku to zdeżak niby :-), chcę zrobić wloty aby były ładnie załamane i nie było bugów. Ładnie czyli prosto. Po lewej mam smooth na 1 i chamfer na wlocie na 0,2, widać jest kiepsko czemu?, ale po prawej chamfer również w srodku i smooth na 2 ale jest również źle i za mocno chyba kwadratowo. Co zrobić by to wyglondało ładnie. Proszę o pomoc. Mile widziane koncepcje... Pozdrawiamzderr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

czyli

1) Pojazd 3d: "NAZWA"

2) tu bym sie zastanowił bo w końcu to work in progress

3) dokładnie

 

im mniejszy chamfer tym bardziej ostre krawędzie, interations dawaj na 2 bo pewno na tylu będziesz musiał skończyć ;) teraz dopasuje tylko rozmiar chamfera albo daj ich większą ilośc , pozdro i powodz(ianie)enia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak. sproboj zrobic siatke taj jak pokazuja czerwone linie. tam gdzie linie sa zielone, zrob chamfer. w zaznaczonych na niebiesko miejscach bedziesz musial zweldowac po dwa vertexy w kazdym ;> zrobilem male powiekszenie samego rogu, z ktorego to bedziesz wiedzial ktore vertexy zweldowac (najwygodniej target weldem) ;>

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdeżak chcem mieć wyjątkowy i autko po moich modyfikacjach. Cy z tym moge kontynuować na tym temacie czy musze zmienić na [pomoc]?, i jeszcze raz serdecznie dziękuję jestem wogule zaskoczony że tak chętnie pomagacie. Moim mażeniem jest być grafikiem ale mało wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności