Skocz do zawartości

scena 3d:my filth


Gość raminez

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raminez

sznuje twoje zdanie ale ..mysle ze praca nr 1 byla troszeczke pusta ( gloa) ...poprzez dodanie elementow nabrala wygladu bardziej dopracowanej ...ale jak mowie niema szans stworzyc cos zupelnie bezblednego ..chyba takie sa warunki tzw sztuki ..i moze dlatego jest tak duzo ronej tematyki ,i sposobow jej przekazu ..pozdrawiam Peter i jeszcze raz dzieki wszystkim niepomijajac nikogo ...LUKASZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość raminez

wiec tak zaczelo sie w szkole podstawowej zawsze lubialem wygladac inaczej...wyciete dziwnie wlosy , szelki , podarte obcisle spodnie itd...niestety bylo to podkoniec szkoly podstawowej poniewaz byl wtedy prykaz noszenia fartuszkow z olbrzymia tarcza ...juz w samych wypracowaniach na tzw .luzne tematy zachaczalem o krzyze , czarownice , roboty itd...( a byla tam zawsze otoczka przemocy czy wolgaryzmu) poprzez szkole srednia pomagaly mi w tym narkotyki roznego typu ( to juz przeszlosc naszczescie) ...a teraz gdy swiatopoglad ,moze inaczej caloksztalt mojej tworczosci bieze sie z tamtych lat kiety to mozg kreuje swoje upodobania oraz wizje ..wiesz nigdy niewzruszaly mnie akty przemocy ( co nieoznacza ze je preferuje czy w jakis inny sposob akceptuje)...wiesz musi to byc naprawde cos wewnatrz we mnie poniewaz patrzac sie na np.moje ulubione filmy sa to "trzy kolory " ,"Duze zwieze" Kieslowskiego,wiec jak sam widzisz inspiracji zadych nie mam z zewnatrz .Wiec mysle ze po przedstawieniu miego krotkiego zyciorysu odpowiem Ci na pierwsza czesc poco to zrobilem ..ja to czuje ...co ma przedstawic ???

ukrzyzownaie Magdy Magadaleny .jako symbol antyaborcji , i zabijaniu niechcianych dzieci..pozrawiam Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności