Skocz do zawartości

scena 3d:my filth


Gość raminez

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raminez

skasowalem przypadkowo wczesniejsza wersje postu i ...no cuz zacznijmy od nowa ...wiec tak pozmienialem pare rzeczy ...wiec poz\dro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość raminez

Blazi czy Ty sobie jaja robisz ???jakie meskie nogi itd...jak ty jestes takim meszczyzna jak ona to swietnie wygladasz i zastanawiam sie nad jednym meski Brzuch...czy BLAZI to od BLAZNA...tym bardziej uzywam posera ...wiec niesadze ze ta kobieta wyglada jak facet ...brzuch dorobilem w maxie.. on sie nieunosi w powietrzu na scenie jet oparty na nodze w czy wogole widzieliscie kobiete w ciazy ..czy Wy wogole widzieliscie kobiete ( nago) :)...ale jaja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

wiec tak towazystwo eksperci ginekolodzy itd..oto dwa zdjecia kobiety(roznych) w ciazy ...NIEMAJA DUZYCH JAK WY TO NAZYWACIE CYCKOW... OBWISLEGO BRZYCHA ITD...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze twarzy nie widac,.. fetyszkula dalej wygląda jak oko, a ten dzyndzel wystający z boku głowy wygląda jak efekt mutacji :]. praca lepsza niz w pierwszej wersji sprzed miesiaca, ale gdybys oswietlil rowniez twarz to bylo by git.

chyba ze specjalnie nie odslaniasz twarzy, probujac cos ukryc ;)

pzdr. i nie obrazaj innych, bo nieladnie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

ja nikogo nieobrazam tylko wychodze z kontra ...niechcodzi mi glownie o pochwalne posty (sztuczne zachwyty itd..) ale teksty typu meski brzuch ( u kobiety w CIAZY)..to chyba przesada ...albo ktos probuje sie szyderczo wysmiewac albo jest zupelnym idiota...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra miejscami wygląda bardzo ciekawie (a rzadko to się zdarza...).

 

 

Hmmm, jak na mój gust to praca miała by potężnego kopa jakby była w trakcie porodu... jakiejś zdeformowanej istoty czy po prostu potwora. Naoczne, dosadne...

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

dzieki Gotham wiesz jest to progress a wiec tak mam zamiar zrobic moze nie porod ale dziecko przeijajace sie przez skore ...powiedz mi czy pomysl z wykozystaniem mapowania Displancement ..to dobry pomysl ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czemu by nie? Jeśli chcesz użyć zbrush to możesz tam pracować z odciętym brzuchem (+ nawet osobny model tego co miało by się wydostawać- w niczym by nie przeszkadzał a ułatwił by zgranie całości), używać samego inflat i po wyeksportowaniu z modelu bazowego (odcięgego brzucha) teksturka będzie pasować na cały model.

 

 

Tylko nie wiem co chodzi ci po głowie... Mam nadzieje że nie jakiś schematyczny chitynowy stwór ;), osobiście to bym widział coś o jednoznacznie obleśnym kojarzeniu, larwa? Tak to by było w moim stylu :P.

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

wiec tak juz prostuje czy widziales okladke Iron Maiden Seven sons of seven son ..tytuowy bohater EDDIE ma w reku plod i wlasnie tam jest taki lekko przebijajaca sie postac i oto wlasnie mi chodzi ..hmmm o np. jakbys na czlowieka nalozyl czarna folie ..(tylko gdzieniegdzie widac korpus ) ...ale dzieki i tak zbrush'a nieuzywam ..moze to blad ...ale i tak juz na dniach przezucam sie na Linux i zrezygnuje ( na okres probny) z programow pod windows..dzieki narazie zawsze mi pomagales pamietam ok 1,5 roku temu ..dzieki jeszcze raz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

nowy motyw ...niewiem sam co o tym sadzic ilekroc patrze sie to zaachodze w glowe ..co ja wlasciewie chce osiagnac..??jak wybrnac z tej sytuacji aby wygladalo to bardziej realistycznie ..moze ???

dzikei za posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy obrazek najladniejszy. glow i pstrokate kolory troche odejmuja "uroku". moze wsadzic to w minimalistyczne wnetrze?

 

edit: jeszcze jedna uwaga co do pozy pani. troche za spokojna. mozna odchylic glowe do tylu i jedna noge wystawic do przodu (tak mi sie przynajmniej wydaje ale i tak wszystko empirycznie trzeba sprawdzac bo gadac sobie mozna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

wiesz jej spokuj i poza przypomina mi Jezusa on tez cierpial a jednak "POZE "mial przyzwoita..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, postać wygląda jak mężczyzna z nadętym brzuchem i piersiami, odchudź "jej" ciało i brzuszek popraw, a i prosił bym o małe wskazówki co ma symbolizować ta kobieta. Bo męka wyprówanych żył zaczyna sie chyba dopiero po urodzeniu dziecka :-)

 

wiesz tak myśle jeszcze (ale wtydze sie o tym pisać) no wiecie taki "f...k machine" pod siedzeniem na dużych obrotach hihih ale nie myślcie, że ja taki jestem, koleżanka mi opowiadała o takich użądzeniach że stoja w paryżu w muzeum sexu ;->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

nienarodzone dziecko to niewiadoma ..ilekroc ludzie decyduja sie na aborcje ..czyli z gory zakladaja ze to jest przegrana sprawa "nieporadze sobie"..a ona ..moja bohaterka...czy ona wie co jest w jej lonie ..czy da rade ..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pierwsza praca jaką widzę pod wpływem której dłonie mi się same zaciskają na mousie pod wpływem nieprzyjemnego wrażenia (w pozytywnym znaczeniu) jaki robi obraz tej postaci. Inne tego typu obrazy są raczej groteskowe w porównaniu z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

narazie to probne rendery i wstepna obrobka...kilka dni ( tygodni?) i ujzysz koniec ..a wtedy kup sobie druga mysz...:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kim jestem... userem, Ramirez. Ty masz prawo stworzyc co ci sie podoba ja mam prawo wypowiedziec sie na temat tego co stworzyles jak mi sie podoba. poczekam jednak te kilka tygodni Kolego Ramirez i wtedy napisze wszystko co mysle o tej pracy. I mimo tego, ze nie wypowiadam sie na temat niej pozytywnie to - wypowiadam sie. czyli cos mnie przy tym poscie trzyma.

Pozdro i dzialaj dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

calym szacunkiem PAINbringer ale to ta mgal mi sie chyba najbardziej podoba..jestem zdesperowany??? wprowadzilem pare zmian ale to dopiero jutro ..moze pojutrze ..dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

zmienilem pare switale ...dodalem swiatlo fotometryczne...zmienilem rodzaj cieni, poprawilem tekstury ...zmian ustawienia kamery ..dodane obiekty ...nadal to jest WIP prosze o pomoc ..smacznego ..pozdro

 

 

filth1261fq.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tematu sceny, zastanawiam sie ciagle czy ty naprawde taki chory jestes czy tylko obrazki takie robisz.

 

mysle ze swiatlo na postaci powinno byc bardziej od boku, zeby byly i ciemne i jasne obszary. bo teraz na przyklad prawe ramie (jej prawe) jest bardzo plaskie i jednolite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta krew na ziemi jakas dziwna a babka za czysta i "nienaruszona", wyglada jakby sytuacja wogole nią nie wzruszała, moglaby miec chociaz wyprostowane nogi z wyciagnietymi palcami z bólu a tak sobie siedzi raczki do gory nozka na nozke i jest fajnie :D

 

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

tak jak wspomnialem Jezus cierpial i byl w takiej samej pozycji ..a czy jestem chory moze ..staram sie tworzyc to co mam wglowie ale niejest to proste ..wiesz ciezko tworzy sie cos wlasnego w przeciwienstwie to kopi widzianej fotografii w gazecie czy otaczajacego nas urban landscape...IN'T..???

krew na podlodze??? to tylko wsiaknieta sucha krew po innych postaciach :) hahaaha

i panie Kosiorek ..niema pan racji poniewaz chce tworzyc to na co mam ochote i to co mi w glowie lezy a nie to co sie wszystkim podoba.nielubie robic kopi i chociaz nieidzie mi to latwo ale jest to moj pomysl i ja go stwozylem

 

pozdsrawiam dzieki za posty uwagi ..WIP..dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pomysl to moze nie moj ale ja nie mowie ze tak jest-nie o to chodzi tylko wydaje mi sie ze tych elementow w scenie jest za duzo-jest przegadana-przekaz niejasny no i jak pisalem- nie chodzi zeby w scene bylo nackane roznymi "drastycznymi" rekwizytami-wrazenie ogolne sie powinno liczyc a to co ta pani ma na glowie jest np. dlamnie wogole nieczytelne i zamiast ogladac calosc skupiam sie na "co to moze byc";"albo to-co to jest?do czego to?"-takie sa moje wrazenia-lubie czasem sie "wstrzasnac" ale tu od tego mi daleko-blizej obrzydzenia-bez urazy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorych trzasnie innych obrzydzi i o to chyba chodzi. to nie jest grafika uzytkowa gdzie najwazniejszy jest jasny i klarowny przekaz. imo najwazniejsze sa jako takie emocje i niejednoznaczna interpretacja. a praca broni sie własnie pomyslem (choc to zdecydowanie nie moje klimaty) a niedorobki techniczne schodza w tym przypadku na drugi plan i sa malo istotne (baba to poser o ile dobrze zrozumialem ale co to ma za znaczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

panowie spokojnie ...dlaczego u mnie na forum ( moje prace )sa zawsze kutnie...wyzywanie sie itd...tematem WIP to prace ktore potrzebuja dopracowania i ja potrzebuje pomocy ..nie duchowej pt"fajne" lub psychicznego dola pt"kiepsko , bez sensu itd.."robie to co lubie i niezalezy mi zeby kazdy zachwycal sie tym co robie ..ale prosze o pomoc jak oswietlic , jak ulozyc kamere ..gdze lezy kiepska tekstura ...chyba poto istnieje forum ..pan kosiorek ma problem emocjonalny wiec mam rozwiazanie niewchodz na moja strone i bedzie ok...Ty i ja bedziemy szczesliwi a i innych ktorzy staraja sie pomoc (niebede wymienial imion poniewaz niechce kogos pominac) ...niebedziesz draznil swoimi cennymi uwagami ..z calym szacunkiem ..tworz soje postacie z komiksu , czy Ty za uwazyles moje krytyczne uwagi na temat Twoich prac ???a moglbym powiedziec ze niemasz pomyslow itd...ale to niebyla by pomoc ???prawda ??wiec tego unikam ..niemozesz pomoc ?? to dzieki nic sie niestalo ..WIP work in progres...z szacunkiem LUKASZ KITLINsKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie powtarzam to sory ale nie czytałem wszystkiego

 

daj jakieś światło przy ścianie przed postacią, tak żeby cień padał w tył ale to mniej istotne, tą mgłe zmień! za jasna - bardziej sie człek stara zobaczyć coś w tej mgle niż gdzie indziej, a nad sensem i przekazem moralnym to ja sie wole nie zastanawiac bo jak zaczne myśleć to mi jeszce tak do rana zostanie :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

witam oto nastepne poprawki i ulepszenia ..poprawilem switlo ..zmienilem otoczke twarzy ..nogi ktore byly krytykowane ze sa malo wrazliwe na bol ..przymocowalem ...i td...niewiem co jeszcze dzieki za posty pozdro dla wszystkich

filth1319ob.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raminez lubisz jak ktos mowi ze jestes psychiczny? :)

 

nie no zaruje , pracka jest bardzo mila ... troche czuc symbolike, za co masz kilka punktow bo lubie miec jakies skojazenia ogladajac pracke :)

 

Wykonanie o niebo lepsze niz ostatnim razem i to sie liczy, progres na ta pracke masz zaliczony ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca słodziutka, teraz wygląda naprawdę zgrabnie, fajnie wybrnąłeś z problemów poprzednich wersji. Moment wydaje mi się optymalny na finish.

 

Ciekawie się rozwijają twoje prace.... Jestem ciekaw co będzie następnym razem :).

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

dzieki za posty ... nastepna praca no coz ..chyba bede potrzebowal pomocy i to bardzo ...tematyka FASZYZM DROGA DO NIKAD......a koncepcja no coz to jeszcze niespodzianka...dziei i do zobaczenia nastepnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie 1 obrazek w tym watku najladniejszy. imo pozniej niepotrzebnie dodawales poszczegolne elementy rozdrabniajac scene a tym samym odwracajac uwage od jakiegos tam zalozenia (przepraszam ale do tej pory mam klopot z okresleniem co to jest ;)

no i babka byla bardziej kobieca wczesniej, teraz troche przypakowana wyszla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności